Wpis z mikrobloga

Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #netflix ( ͡º ͜ʖ͡º)

,,Mnie też nikt nic nie dał za darmo! Wszystko musiałem sam odziedziczyć!"

„Rozmiar nie ma znaczenia. Tak mówią Ci z małymi wsiami"

,,Co zaczyna się na Ży i po cichu włada Polską?" - "Żydzi?" - "Żyto..."

,,- Jak się nazywa uprzedzenie do Żydów?

- Antysemityzm

- a do chłopów?

- patriotyzm" xD

#seriale #polska #ogladajzwykopem
SaintWykopek - Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #ne...

źródło: temp_file849131337186049324

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
@WH40K: co w takim razie jest dobrą komedią?


@jukel: Podam tylko trzy seriale które mnie śmieszyły bo generalnie komedii nie oglądam
- Czarna żmija
- Technicy magicy
- Co robimy w ukryciu (ale ten do pewnego czasu)
  • Odpowiedz
@Professor_Of_Logic nie oglądam w ogóle polskich kabaretów, polskiego standupu, ani w sumie polskich komedii, a na to trafilem przypadkiem i mi się bardzo podobał. Ale typowy polaczek musi narzekać i się wywyższać od drugiego bo mu się podoba coś innego
  • Odpowiedz
@WH40K: dzięki, zobaczę czy faktycznie masz dobry gust ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale widzàc brytyjskie sitcomy można się spodziewać czegoś ciekawego
  • Odpowiedz
@WH40K: nie to że problem, ale uważam że Twoja ocena poziomu humoru ludzi na podstawie obejrzanego serialu jest dosyć mylna oraz krzywdząca. Czuć takie wywyższanie się. Jako jeden z argumentów podam fakt że seriale które wymieniłeś w drugim wpisie również i mnie śmieszyły (czarna żmija z tej listy rewelacyjna), a kabarety akurat nigdy nie były moim ulubionym miejscem na poprawianie sobie humoru.
  • Odpowiedz
@niebadzogrem: to częste zjawisko w przypadku seriali/ filmów, które jednocześnie są popularne i uchodzą za dobre. i nawet nie ma w tym w sumie nic złego o ile faktycznie ktoś przedstawia jakies ku temu argumenty. wydaje mi się jednak, że część ludzi włącza taki film czy serial z góry negatywnym nastawieniem w stylu: " no zobaczmy czym się ludzie tak podnieacają" a potem wręcz na siłe starają sie skrytykować aby tylko
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: zgadzam sie, serial sam e sobie #!$%@?. Jednak musze pochilicz czola nad kostiumami, scena i klimatem jak na polska produkcje. Pewnie jakby tak mieli zrobic serial poza wies z 6 domami to by zbankrutowali
  • Odpowiedz
Nie wiem skąd podjarka tym serialem - jak ktoś słusznie zauważył jest to poziom polskich kabaretów, co te cytaty tylko potwierdzają.


@Professor_Of_Logic: o nie komuś podoba się coś mi się nie podoba, tak nie może być!
  • Odpowiedz