Wpis z mikrobloga

@malinq: Dla mnie to jest #!$%@?, że o mundurki była taka wielka inba. Mundurki są spoko, #!$%@? było jedynie to że każda szkoła ogarniała to sobie oddzielnie i w efekcie spora część szkół chodziła w jakichś brezentowych płachtach a inne szkoły w jakichś najtańszych t-shirtach bo rada rodziców się buntowała.

Trzeba było to zrobić jak w UK i nie byłoby o co się awanturować.
PfefferWerfer - @malinq: Dla mnie to jest #!$%@?, że o mundurki była taka wielka inba...

źródło: DD097843BFB4F68EFFF226C471D0E218

Pobierz
sppko, ze chodzisz ciagle w tym samym przepoconym? Dwie koszulki byly? Po szkole do niczego to sie nie nadawalo i nadal lezy gdzies u mnie w szafie jak smiec.


@Mikrosoft: No ale ktoś ci bronił kupić zestaw 5 sztuk żebyś miał codziennie świeży? A jak ci już nie jest potrzebne i leży w szafie to #!$%@? na śmietnik, co za problem?

juz pomijajac, ze designowo to bylo robione w paincie i
@malinq: Lepper w niejasnych okolicznościach pożegnał się z życiem a on całe swoje życie przekierował na walkę z Karakanem. Tak kończy się koalicja z Pisem. Całe szczęście, że Kosiniak się nie pokusił.
No to właśnie wynikało z tego że o designie i realizacji decydowała szkoła, w szkole warunki narzucali rodzice awanturujący się o koszty mundurków

@PfefferWerfer: Do teraz mnie dziwi że są ludzie którzy tak długo chodzą po ziemi a nadal wierzą że jak coś zostanie w Polsce zaplanowane na poziomie rządu/ministerstwa to będzie miało ręce i nogi