Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #szaramyszkadlaanonka #informatyka #logikaniebieskichpaskow

Mam w pracy szarą myszkę 6/10, włoska uroda, wzrostu max 160cm, długie włosy, dziś pierwszy dzień po przerwie świątecznej ja pacze a ona ma włosy do ramion..... no i zrobiła się 10/10 dla mnie. Szkoda, że jestem mam swoja, która nie jest w stanie dla mnie ściąć włosów.....




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@superTERKA: a tu ci powiem, że zależy od kształtu twarzy, grubości włosów etc. Można bardzo źle wyglądać w długich włosach, a te do ramion po prostu pasują. Odpowiednikiem męskiego jeżyka ta fryzura pani Dudy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alonzoo3: no fajne modekli tutaj zapostowałeś, poza babcią ze środka, jak one dobrze by nawet łyse pewnie wyglądały xD
Nigdy tak zrobionej p0lki-cebulki nie widziałem, one robią tak, że opitolą się na doramion i nic więcej z tymi włosami nie robią (sebastjan z obcięciem na jeżyka w sumie też)
Anonim (nie OP): Zrozumcie, że kazdej kobiecie inna fryzura pasuje. Wpływ na to ma jej twarz i sylwetka. Drobna dziewczyna o delikatnej urodzie bedzie dobrze wyglądała nawet w bardzo krótkich włosach, a długie mogą ją przytłaczać. Z kolei kobieta wysoka, o wyrazistych kształtach i ponętnej urodzie obcięta na chłopaka będzie wyglądała po prostu głupio i niepoważnie. Dla niej już dłuższe włosy i z objętością. No ale co poradzić jak ludzie nie