Wpis z mikrobloga

Cześć! Trzy lata temu na własne potrzeby zacząłem tworzyć aplikację Stravit.APP, która pozwoli na tworzenie rywalizacji na #strava (zamknęło się wówczas endomondo). Pochwaliłem się na Wykopie, dzięki czemu zamiast być narzędziem dla znajomych, stała się ogólnodostępną appką, z której dziś korzysta ponad trzy tysiące osób. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jako że od tamtego czasu nieco się rozwinęła i otrzymała akredytację od Stravy, piszę post aby przypomnieć o niej osobom z #rower, #szosa czy #bieganie które z nowym rokiem chciałyby poczuć dreszczyk rywalizacji. Z najważniejszych funkcji jakie aplikacja udostępnia to:
- Tworzenie rywalizacji które mogą trwać nawet rok
- Wiele dyscyplin w ramach jednej rywalizacji
- Możliwość definiowania celów (np. 100km w tydzień indywidualnie, cele zespołowe jak rowerowyrownik)
- Ranking przewyższeń
I sporo więcej. :)

Aplikacja jest w pełni zintegrowana ze Stravą, logujemy się za pomocą autoryzacji w stravie, każdy trening przesłany do niej, wysyłany jest też do Stravit.app.

Korzystanie jest darmowe, są wyświetlane w niej reklamy AdSense(prawdopodobnie je ograniczę bądź zrezygnuję), ale możemy zrobić małe #rozdajo, więc każdy kto po rejestracji stworzy rywalizację i napiszę mi na priv jej nazwę, dostanie tzw. rywalizację „premium”, czyli brak reklam i konieczności logowania się raz na 3 tygodnie aby wyniki były przesyłane.

Jeśli macie jakieś propozycje, sugestie, uwagi, piszcie śmiało. Cały czas rozwijam aplikację, i bardzo chętnie wysłucham jakiegoś feedbacku, szczególnie jak chodzi o UX/kwestie czytelności systemu.

Jest też wersja dedykowana dla firm (jeśli ktoś planuje rywalizacje dla +150 uczestników), w razie co zapraszam na priv, jest na pewno taniej niż we wszelkich dostępnych obecnie systemach które kasują 50zł za uczestnika. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwift #rouvy #sport #biegajzwykopem
wojtek321 - Cześć! Trzy lata temu na własne potrzeby zacząłem tworzyć aplikację Strav...

źródło: app

Pobierz
  • 13
  • 0
@mati1990: Polecam, ja pewnie jeździłbym rowerem dużo mniej, gdyby nie to że mam rywalizację ze znajomymi i zawsze jest dylemat "jechać autem, czy rowerem i podbić kilometry w rankingu". :D Po to w sumie te appkę stworzyłem, miała być tylko dla znajomych do jednej rywalizacji, ale dość naturalnie się rozrosła
@wojtek321 Próbowałem to przetestować, bo szukam jakieś apki do roweru, ale jak słyszę strava to mi mdło. Testowałem kilka apek i najlepsze dla mnie było Navime, które też padło. Tam czytelnie widać statystyki, ile przejechałem w miesiąc, czy rok.
  • 0
@-pafel: W Stravie też, jeśli masz premium albo... Korzystasz z mojej appki i stworzysz sobie rywalizację roczną lub skorzystasz z raportu. ;) Strava ma sporo wad, ale niestety, na ten moment to aplikacja numer jeden jak chodzi o rejestrowanie treningów + każdy licznik, smart watch etc posiada integrację z nią
wojtek321 - @-pafel: W Stravie też, jeśli masz premium albo... Korzystasz z mojej app...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-08 222451

Pobierz