Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Kto nie miał brązowego wichrzyciela wychylającego główkę znad analnego pierścienia w miejscu publicznym ten nie wie czym jest potrzeba fizjologiczna
@GryzeKisiel: mordo, rozumiem cię, miałem tak RAZ w życiu po zjedzeniu tego słynnego gównoburgera drwala. Nigdy więcej... w autobusie przybrałem chyba wszystkie kolory tęczy, a jak wysiadłem na swoim przystanku to srałem na środku pola w zimę.
Rano często jeżdże pociągiem na zajęcia. Jako student przyzwyczaiłem się do śmieciowego żarcia, choć nie za bardzo lubię jadać w maku, często po zajęciach #!$%@? ze znajomymi zjeść jakieś komercyjne gówno. Moją ulubioną potrawą jest kebab, #!$%@? kiedy wlezie i ile wlezie. Zamiast obiadu w niedziele przy rodzinnym stole , dzwonie po Rycha z kebsa i dowozi mi porządną porcje mieszanej baraniny z kurczakiem i dodatkami, matka sie #!$%@? że nie chce
@GryzeKisiel: Rano często jeżdże pociągiem na zajęcia. Jako student przyzwyczaiłem się do śmieciowego żarcia, choć nie za bardzo lubię jadać w maku, często po zajęciach #!$%@? ze znajomymi zjeść jakieś komercyjne gówno. Moją ulubioną potrawą jest kebab, #!$%@? kiedy wlezie i ile wlezie. Zamiast obiadu w niedziele przy rodzinnym stole , dzwonie po Rycha z kebsa i dowozi mi porządną porcje mieszanej baraniny z kurczakiem i dodatkami, matka sie #!$%@? że
Dawno temu byłem na mszy z Papieżem JP2. Milion ludu i kible z pół kilometra dalej o ile się przez tłum przedrzesz i mega kolejce odstoisz.
Nie zapomnę tej historycznej mszy nigdy...
P.S. Ciekawe o czym było kazanie.