Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Kurrr U mnie sranie to temat rzeka...
Zawsze zanim gdzieś wyjdę na jakiś obiad rodzinny, imprezę itd. chodzę do kibla po pięć razy żeby opróżnić jelita xd
To pewnie uraz z dzieciństwa gdzie kible w szkołach były zamykane a skorzystanie z toalety na przerwach to był istny horror.
Rozmyślałem kiedyś o zrobieniu eksperymentu z jedzeniem i ustalić co muszę zjeść dzień wcześniej by rano postawić kupę z glancem i na cały dzień
@GryzeKisiel: W latach 90, nie mając jeszcze prawa jazdy, jechałem E-1 z Tychów do Katowic. Autobus ten zatrzymywał się tylko 4 razy na tej trasie. Po 10 min. jazdy ostra sraka zaczęła pukać do drzwi i to bardzo donośnie. Przejście z tyłu autobusu do kierowcy wydawało mi się wiecznością, poślady ściśnięte najmocniej jak się tylko dało i sztywne nogi. Dotarłem w końcu do szefa pojazdu i poprosiłem, żeby się zatrzymał i
@GryzeKisiel: lifehack na taką sytuację, wchodzisz do dowolnej instytuacji najlepiej państowej ale firma prywatna też może być, mówisz portierowi/sekretarce/dowolnej napotkanej osobie w budynku że źle się poczułeś i czy możesz skorzystać z toalety i voilà masz swój kibelek. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z odmową.
Raz w robocie nie zdarzylem zbiec 2 pieter i #!$%@? w kwiatka, no i nad waszymi lbami tez sralem jak mieszkacie w wielkiej plycie, w przestrzeni stropodachu xD
To zla robota byla.