Wpis z mikrobloga

Ej skoro już podobno mamy praworządność, demokrację, przejrzystość itd. to ja mogę w imieniu tagu #nieruchomosci poprosić @Watchdog_Polska o wyciągnięcie z Ministerstwa Rozwoju kompletnego info kto opracował założenia dla Kredytu 0%, jakie napisano opinie, jakich ekspertów pozyskano, skąd i czy byli wśród nich ludzie z Polskiego Związku Firm Deweloperskich? XD

Myślę, że serio by to interesowało pół netu.

#nieruchomosci #ministerstworozwoju #lobbing #sejm #polityka
  • 94
  • Odpowiedz
  • 77
@zeszyt-w-kratke: Tak serio to konsultacje społeczne dopiero będą, a mnie interesuje kto przygotował założenia programu, bo przecież nie wymyślił tego Hetman z Tomczakiem osobiście we wszystkich szczegółach XD
  • Odpowiedz
@mickpl:

Ej skoro już podobno mamy praworządność, demokrację, przejrzystość


tak, naprawiło się w tydzień XD

sprzątanie pisowskiego syfu w wymiarze sprawiedliwości zajmie lata
pis niszczył praworządność osiem lat, a zniszczyć jest łatwiej niż naprawić

zwłaszcza że:
pis natworzył robiących bajzel, wątpliwych prawnie organów
prokuratury obsadzone pisowcami
sądy powszechne obsadzone pisowcami, w tym takimi z wątpliwego nadania
najważniejsze trybunały i sądy w kraju obsadzone pawłowiczami, piotrowiczami i im podobnymi
  • Odpowiedz
@mickpl: ja to tylko się śmieje w takich momentach. Wiadomo, że gówno dostaniecie, ogólnie rząd ma was w dupie, a jak ktoś myślał inaczej to jest głupi oj głupi. siedzę i jem popcorn patrząc na takie wpisy, a to dopiero początek.
  • Odpowiedz
@controll: takie, że WarchDog często składał zawiadomienia do prokuratury i brał udział w rozprawach za rządów PO przed 2015. A nawet za czasów PiS kontrolował partie opozycyjne, np:. podczas wyborów prezydenckich. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz