Wpis z mikrobloga

za rok takie memy będą miały 500 plusów, coś jak memy z Ukrainą półtora roku temu.


@stanislaw-nowak18: temat normalnym ludziom się znudzi, a trollownie i debile będą nakręcać temat, aż się przebiją z przekazem. Tak było odnośnie ukrainy i tak pewnie będzie z PO. Każda głupia decyzja nowego rządu będzie wpadać z płomieniem na główną, tak jak każde przestępstwo popełnione przez ukraińca w polsce czy głupia decyzja zelenskiego.
  • Odpowiedz
@Reichsmarschall: omg nawet jeśli ktoś nie jest pisowcem a wrzuci tego mema to też się zesrasz? :| mnie też daj, bo nie chcę widzieć Twoich defekacji na wykopie :| niektórym już polityka naprawdę sprała mózgi na amen
  • Odpowiedz
@WstretnyOwsik: ehhh, stare dobre czasy przypomniałem sobie ()
zaczynałem technikum, w końcu wyprosiłem u rodziców podłączenie neta, który był w zasadzie nie kontrolowany ( tak, sceny dekapitacji nie były najgorszą rzeczą wyświetlaną bez ostrzeżenia w Google). Jeszcze pamiętam te poruszenie, jak wszyscy cieszyli się, że Polska z Ukrainą organizują EURO2012. Działo się, i to ciągle coś pozytywnego, a może to mój 15 letni umysł
  • Odpowiedz