Wpis z mikrobloga

To jakie trzeba mieć auto żeby mieć prawo powiedzieć, że się pasjonuje motoryzacją?


@WielkiNos: dobry temat. Ja np. już się dowiedziałem od innych że się motoryzacją nie pasjonuję chociaż zawsze wydawało mi się inaczej. Ale najwyraźniej mój samochód mówi o mnie znacznie więcej niż ja sam. :)
  • Odpowiedz
  • 19
Nie musisz nawet wiedzieć jak działa samochód.


@L24D ja wolę faceta z punto, który sam naprawiam niż lambadziarza w suvie BMW, który nie wie jak wymienić olej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 11
@WielkiNos bardziej kisne z tego wiejskiego tuningu niż z tego że to Punto xD
Jeszcze bardziej bym się śmiał jakby się okazało że pod maską 1.2 benzyna xD
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jest przyzwolenie na bycie chamską, bezposrednią rurą dzisiaj. Laski nie maja zahamowan do wyśmiania faceta, jego wzrostu, zajawek o ile nie jest atrakcyjny. Dlatego z p0lkami trzeba króciutko
  • Odpowiedz
  • 22
bardziej kisne z tego wiejskiego tuningu niż z tego że to Punto xD

Jeszcze bardziej bym się śmiał jakby się okazało że pod maską 1.2 benzyna xD


@0caffe no dobra, ale ty od razu byłeś mistrzem? Chłop ma 24 lata, jeszcze się wyrobi. Widziałam o wiele gorsze stylizacje auta.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ciekawe jakby lafirynda zareagowała na Seiczento kumpla. Skromne 1.2 8v (zresztą z Punto), +/- 140KM. Sam wszystko dłubał. Jeśli to nie jest pasja do motoryzacji to nie wiem co nią jest.
  • Odpowiedz
To jakie trzeba mieć auto żeby mieć prawo powiedzieć, że się pasjonuje motoryzacją


@WielkiNos: to raczej polega na tym co z tym autem robisz. Jak tylko jeździsz to ciężko nazwać to pasją. Ja na przykład nazywam się pasjonatem bo przy aucie wszystko robię sam i nawet nie denerwuje się jak coś się popsuje bo wiem że czeka mnie fajna rozkmina jak to naprawić.

Jako ciekawostkę moge dodać że z moich obserwacji
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Akurat fiatowski 1.4t-jet to jeden z fajniejszych silników i zdolni tunerzy wyciągają z nich chore moce.
No ale dla p0lki z fejsa "pasja do motoryzacji" to X5 z salonu w bieda wersji xD
kobiaszu - @WielkiNos: Akurat fiatowski 1.4t-jet to jeden z fajniejszych silników i z...
  • Odpowiedz
bardziej kisne z tego wiejskiego tuningu niż z tego że to Punto xD

Jeszcze bardziej bym się śmiał jakby się okazało że pod maską 1.2 benzyna xD


@0caffe: hehe. Mam tak samo. Nie mogę z tych sebków w zdezelowanych bolidach za 10k z jakimiś downpipami, popcornami i innym gównem. Jak jadą to aż szyby się trzęsą w oknach a pod maską 120km xDDD
  • Odpowiedz
to raczej polega na tym co z tym autem robisz. Jak tylko jeździsz to ciężko nazwać to pasją.


@walokid: też nie. To wg ciebie pasją jest grzebanie w starym gruzie, ale jeżdżenie nowym samochodem który się nie psuje już nie?
  • Odpowiedz
To wg ciebie pasją jest grzebanie w starym gruzie


@majk_emigrant: nie tylko w starych gruzach się grzebie.

ale jeżdżenie nowym samochodem który się nie psuje już nie


@majk_emigrant: nie koniecznie. Może użyje innych słów. Jak auto to dla ciebie tylko środek transportu lub lansu to nie nazywałbym tego pasją
  • Odpowiedz