Wpis z mikrobloga

Ehh to będzie ciekawy powrót na studia...
Niestety mam młodego wykładowcę - zrobił rok temu doktorat. Oczywiście najmądrzejszy i najbardziej wymagający. Mimo że jego przedmiot na moim kierunku jest gówno warty.
Miałem już z nim słowny konflikt, i coś czuje że lepiej nie będzie. Jest na mnie bardzo cięty i obawiam się że będzie chciał mnie oblać.
Macie jakieś rady jak przetrwać ten semestr? Jak go w ogóle zdać? Na kilka kolokwiów jakie zrobił nie zdało większość roku (zaliczyło może 10% z całego roku)

#studia #studbaza #kiciochpyta #wykladowca
  • 4
  • Odpowiedz
@Ciasto_z_Truskawkami: pytanie co to za uczelnia. Mój ziomek na UW miał raz takiego wyszczekanego prowadzącego i jakimiś wnioskami do odpowiednich jednostek jakoś go ogarnęli. Ale sam znam uczelnie gdzie takie coś nie miało prawa mieć miejsca ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Ciasto_z_Truskawkami Rozmowa z osobami wyżej na uczelni (rektor do spraw studenckich lub kształcenia) lub egzaminy komisyjne w przypadku gdy uważasz, że przedmiot uwaliłeś niesłusznie. Wiem, że to nie jest takie proste a większość pracowników może okazać się strasznym betonem który powie tylko "ale to się trzeba było uczyc".
  • Odpowiedz