Wpis z mikrobloga

Nikt was tak nie wyruchał jak was teraz wyruchają. Fallus karakana był mikrusem w porównaniu do fallusa obecnej wygłodniałej przez 8 lat hordy.

Siepacze już pracują nad zapychaniem kieszeni swojej nomenklatury oligarchicznej i feudalnej w samorządach. A Kowalskiego ? Wydymamy bez gumy. Stosunkiem przerywanym na przecieranie łez ze szczęścia.

Pisałem wam, że nie będzie mieszkań komunalnych. Będzie za to lgbt, aborcja i futrowanie klik feudalnych dopłatami do wynajmu, co by im kosmiczne wojenne ROE przypadkiem nie spadło wraz z wyjeżdżającymi ukrami...
Futrowanko dewów też będzie, a co...
800+ zostało, dług dodatkowe +35 mld, wyruchanie akcjonariuszy Orlenu, 13/14 emeryturka, 600+, Deweloper+
Odpalono kreacje pieniądze na dopalaczu...
Druga fala inflacji nadchodzi...

NO POWIEDZ SYNEK KTO TYLE DOŁ ... NO KTO TYLE DOŁ ...

#gielda #gielda #patologiazmiasta #bekazlewactwa #bekazpo #nieruchomosci #gospodarka #ekonomia
wuwuzela1 - Nikt was tak nie wyruchał jak was teraz wyruchają. Fallus karakana był mi...

źródło: 1-bieda-zmiana-ustroju-1-cb85048,2,0

Pobierz
  • 48
Pisałem wam, że nie będzie mieszkań komunalnych


@wuwuzela1: Na co komu mieszkania dla patusów? Zrobili na drugim końcu mojego miasta osiedle komunalne i wszyscy #!$%@?ą. Wszystkie szkoły zapchane tylko tamta pusta bo normalni ludzie do innych rewirów dzieci wysłali żeby z patusiarnią się nie męczyły.
800+ zostało, dług dodatkowe +35 mld, wyruchanie akcjonariuszy Orlenu, 13/14 emeryturka, 600+, Deweloper+


@wuwuzela1: ale pieprzenie bez ładu i składu. Jak tak widzisz ekonomię, to lepiej Sobie odpuść, bo słabo Ci wychodzi.

800+ zostało i ma zostać, to znacząca pomoc w niektórych rejonach kraju i obietnica wyborcza.

Orlen akcje? za 6 miesięcy jest teraz -0,49% ( ͡º ͜ʖ͡º)

13/14 emerytura? 13 ma zostać, 14 będzie skasowana
@wuwuzela1: U mnie są komunalne i też wylęgarnia patologii. Widać powiązane z zarobkami.

Oba typu mieszkań są przeznaczone dla osób, których nie stać na własne mieszkanie lub komercyjny wynajem. Przy czym domownicy mieszkań komunalnych mają niewystarczające zarobki na własne '”M”.
  • 4
@masz_fajne_donice: zreszta tu nie chodzi o to dla kogo są komunałki tylko czym nowa Horda się zajmuje. Wole by budowali komunałki i stymulowali PODAŻ na rynku nieruchomości, zamiast stymulować popytu i futrowania lokalnych klik feudalnych obkupionych po jaja w nieruchy na wynajem czy dewów co marże mają wieksze niż APPLE.
Interwencjonalizm na rynku nieruchów powinien polegać na stymulowaniu PODAŻY a nie POPYTU.
Zresztą imbecyle ekonomiczni nigdy nie wchodzą w dyskuje merytoryczną