Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
A propo tego wpisu https://wykop.pl/wpis/74424099/logikarozowychpaskow-zwiazki-p0lka-tinder-przegryw
W ostatnim roku miałam większą styczność z niskimi facetami (nowy partner kuzynki, nowy partner przyjaciółki, nowy kolega w pracy, kurs językowy z kilkoma nowymi osobami i tam niski koleś, przelotna znajomość innej przyjaciółki z typem z portalu randkowego i się spotkaliśmy parę razy w 3)

i rzeczywiscie ci niscy byli wyniośli i egocentryczni, podczas gdy u wyższych taki charakter na razie poznałam u dwóch.
@Erlein
#niebieskiepaski #rozowepaski #wzrost



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: niscy mężczyźni często mają kompleks na punkcie wzrostu. Jeśli ktoś ma inklinacje do toksyczności + silne kompleksy, może wykształcić osobowość paskudnej świni i będzie się odgrywać na otoczeniu.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Nawet jeśli to zastanów się nad przyczyną. Jesteśmy jedynym gatunkiem w świecie zwierząt który posiada w sobie ogromną potrzebę sprawiedliwości. Większość ludzi chce żyć w nierealnym świecie gdzie wszyscy są równi, niestety ludzie traktują siebie w sposób niesprawiedliwy, a fakt że napisałaś to w taki sposób świadczy bardziej o tym że przypisujesz do cech fizycznych również negatywne cechy charakteru. Dam Ci przykład: brzydki introwertyk będzie uznawany w społeczeństwie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie, nie tylko o wzrost. Kompleksy ogólnie. I absolutnie nie dotyczy to każdej osoby która jest niska, gruba albo nieurodziwa.
A inna sprawa, że tu może też działać efekt Golema.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @mala_rybka tak ale wielokrotnie za tego typu postawą takiej osoby może stać na przykład wykluczenie, sposób w jaki ludzie traktowali lub traktują taką osobę. Ja na przykład nie mam problemu ze wzrostem ale mam cichy głos i przez to nieraz jak chciałem się wypowiedzieć byłem zlewany przez ludzi, ignorowany. Przez to musiałem zacząć być lekko agresywny i krzykliwy choć tego nie chciałem, chciałem być po prostu traktowany na
  • Odpowiedz
i rzeczywiscie ci niscy byli wyniośli i egocentryczni, podczas gdy u wyższych taki charakter na razie poznałam u dwóch.


@mirko_anonim: Uwielbiam jak ktoś używa argumentu, że skoro zna trzy osoby, które coś tam, to to implikuje coś tam innego. xD
  • Odpowiedz