Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@ipiter0: wierzysz w to, że uda się Polskę po pisie naprawić? Już wiadomo, że aborcji nie przywrócą bo PSL się nie zgadza. W kwestii niedziel handlowych też jest tylko o co drugiej mowa, a nie o wszystkich tak jak przed pisem
  • Odpowiedz
@SpasticInk: mieliśmy 8 lat PO i 8 lat PiSu. Jeśli ktoś zestawia te dwa rządy i to jak sprawowały władzę twierdząc, że to "to samo" to się po prostu myli lub umyślnie uprawia symetryzm by wybielić pisowców. I jest na to masa dowodów.
  • Odpowiedz
@ipiter0: Szkoda że w zamian mamy partię która z pisem głosowała za wszystkimi podwyżkami podatków i zamykali ludziom firmy podczas covida.
  • Odpowiedz
@Gluptaki Albo po prostu ktoś nie jest na tyle naiwny, żeby ponownie wierzyć w jakiekolwiek obietnice polityków, którzy są tam gdzie są jedynie ze względu na ich dobre gadane, a nie ciepłe serduszka.
  • Odpowiedz
mieliśmy 8 lat PO i 8 lat PiSu. Jeśli ktoś zestawia te dwa rządy i to jak sprawowały władzę twierdząc, że to "to samo" to się po prostu myli lub umyślnie uprawia symetryzm by wybielić pisowców. I jest na to masa dowodów.


@Gluptaki: To nie jest to samo i PIS jest o wiele gorszy pod wieloma względami, ale widzę też drugą tendencję- że niby PO przegrywała poprzednie wybory, bo "głupole się
  • Odpowiedz
@SpasticInk: no spoko każdy ma prawo do swojej oceny. Tylko skoro dla Ciebie to nie ma znaczenia to oznacza na logikę że możesz odpuścić sobie wybory i dać zdecydować innym, dla których to już może mieć znaczenie jak jest rządzone państwo
  • Odpowiedz
@SpasticInk: no spoko każdy ma prawo do swojej oceny. Tylko skoro dla Ciebie to nie ma znaczenia to oznacza na logikę że możesz odpuścić sobie wybory i dać zdecydować innym, dla których to już może mieć znaczenie jak jest rządzone państwo


@lewc_rain_zuk: dokładnie, to tylko ocena, byłem zagłosować, nie mam wpływu na system wyborczy, tak właśnie skonstruowany, że ani Ty, ani ja, ani ktokolwiek kto postawił sobie krzyżyk na kartce,
  • Odpowiedz