Wpis z mikrobloga

@ipiter0: to bardzo miłe, że PiS już nie rządzi po ostatnich wyborach parlamentarnych, ale brzmisz na strasznie zaślepionego ich obietnicami i wiarą w obrót spraw o 180 stopni. Zupełnie jak wyborcy PiS-u. Na pewno obecna koalicja to lepsze wyjście, ale Polska dzięki im rządom nie stanie się nagle krainą miodem i mlekiem płynącą.
@ipiter0 a za 4 lata wpis o #!$%@? Tuska i brawa dla nowej partii PiS pod innym szyldem. Polacy wy to chyba lubicie jak was sie tak rucha w dupe od 89 roku. Tusk miał coś zmienić, #!$%@? zrobił i uciekł do Angeli, PiS miał coś zmienić #!$%@?ł afer nakradł i #!$%@? wie co jeszcze. Teraz znowu Tusk. Nie wspominając już o tych płaczkach nad Konstytucją i tych ruskich agentach z Konfy.
@ipiter0 Kasa się zgadzała, wzrost gospodarczy się zgadzał. Polecam przeglądać różne opracowania gospodarcze za lata 2008-2020. Co zrobi nowa władza zobaczymy, maja czysta kartę, ale możliwe, że będą upierdzielac to co najważniejsze dla rozwoju kraju czyli poprzednie projekty gospodarcze. Zaczną co najwyżej budowę elektrowni atomowej bo Amerykanie kazali. PiS był jaki był ale przynajmniej był polski i dobrze wiem kim jest Kaczyński i jak rządził, projekty i faktury się zgadzały. Teraz zobaczymy
@SpasticInk: @romek898 mhm, pis po jedno zło. No to klasycznie

- Gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? 

- Gdzie łączyli ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który ręcznie sterował zarzutami m.in oddalając te wobec rydzyka?
- Albo waliło na propagandę po 3mld (rocznie!)?
- Albo zajumalo z funduszu dla osób niepełnosprawnych oraz funduszu rezerwy demograficznej hajs na 15 emeryturę przed wyborami?
- Wydało
@djtartini1: pokaż mi jedną aferę z PO na poziomie granatnika, Pegasusa, ukrywania przez pół roku faktu ruskich rakiet czy respiratorów od handlarza bronią. Za żadne nikt nie poniósł konsekwencji. Nawet sobie ustawę o bezkarności #!$%@? przepchnęły.
pokaż mi jedną aferę z PO na poziomie granatnika, Pegasusa, ukrywania przez pół roku faktu ruskich rakiet


@Gluptaki: ale przecież już wymieniłem m.in. aferę autostradową. Właśnie przecież napisałem, że PIS ma dużo więcej afer i większy poziom bezczelności, ale finansowo afery PO nie były gorsze, a na pewno kosztowały więcej niż remont po granatniku https://wpolityce.pl/polityka/150103-koledzy-i-znajomi-krolika-jednak-zarobili-podczas-gdy-jedne-firmy-budowlane-oglaszaja-upadlosci-inne-wygrywajace-przetargi-drogowe-maja-sie-swietnie Ogólnie było kilka plus afery w samorządach kontrolowanych przez PO jak Adamowicza, trzeba przyznać, że PO