Wpis z mikrobloga

no ja pyerdole, #torrenty #piratujo tracker wymaga konkretnej wersji utorrenta a ja mam tylko cudzy komputer i nie mam konta admina tylko gościa i nie moge instalować, a wersje portable w konkretnej wersji są nie do znalezienia #komputery #informatyka na pomoc, na przyklad akceptuja 3.5.4 ale już 3.6 nie a kazda sama robi update do najnowszej a 99% instalatorow jest webowa i zasysa najnowszą z sieci, nawet jak znajde jakis offline, to i tak do instalacji potrzebuje praw admina, chcialbym sobie film na wieczor pobrac, jak to ogarnac #pomocy #pomagajzwykopem #torrent
  • 8
chcialbym sobie film na wieczor pobrac

obejrzyj stream. masz pełno tego stron typu attackertv

jeżeli musisz mieć jakiś dziwny tracker to coś czuje, że ot jakiś Polski film za które potrafią wysyłać pozwy. nie ściągaj tego na cudzym kompie
@Rougelord:
tracker wymaga konkretnej wersji utorrenta


@Rougelord: Jeden wielki jebitny sygnał ostrzegawczy aby omijać ten tracker szerokim łukiem. Pewnie jakiś polski patotracker bo w kwestii najbardziej ułomnych stronek z torrentami jesteśmy w światowej czołówce. xD
@chlebzcukrem: Ano chyba że tak. Ja z tego syfu od lat nie korzystam to nie wiem co oni tam zmajstrowali. No i nigdy nie pakowałem się w prywatne trackery bo są antytezą idei piractwa. To ma być dla wszystkich i dla każdego, a nie super sekretne klubiki do trzepania sobie nawzajem. Wejściówka na RuTrackera jest darmowa a jakie jakościowe wstawki tam mają.