Wpis z mikrobloga

#yearinpixel Rok kolejny! Ale zlecało!
@MLeko29 @XkemotX


Coraz lepiej, prawie cały rok zielony. I też nie żebym klikał "dobrze" w dni gdzie się normalnie czuje, bo po prostu cieszę się każdym dniem i jestem zadowolony. W porównaniu do tego co było w roku 19/20/21 to jest niebo a ziemia. No i zostałem posmyrany fartem wielokrotnie, dużo problemów znikło od tak, samoistnie co podbudowało morale dodatkowo.
W tym roku chciałem
-Skończyć Swoją Grę - Nie wyszło, dopadło mnie wypalenie, od dłuższego czasu nie dotykałem projektu, ale nie znaczy to, że go porzuciłem. Skończyć planuję w 2024 i będzie to moje postanowienie nowe
-Dorobić się mięśni i spalić mini fałde - Udało się połowicznie, ćwiczyłem cały rok, poprawiłem sylwetkę, tłuszcz cały czas jest i jestem może suchoklates, ale jestem zadowolony w #!$%@? z siebie i to jest najwazniejsze
-Wychodować elegancki zarost - geny mnie pokonały (,)
-Ogarnąć kilka programistycznych rzeczy na uzytek wlasny, między innymi zabawa LLM, self written AI i te sprawy - powiedziałbym, że efekt bardziej śmieszny niż użyteczny, ale miałem dużo funu i nigdy nie zapomne momentu gdy bot mi wysrał "Kobiety is not fungus. Kobiety is plant from fungus genus" xD
-Narysować mange - Udało się i to kilkukrotnie! Jednakowoż z wielu powodów nie mogę się pochwalić, ale osobiscie jestem zadowolony. Dużo sie nauczyłem jezeli chodzi o rysowanie

A na nowy rok? Na nowy rok to się zobaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poprzedni wpis rok temu
Uprzedzając pytania, apka nazywa się Dailyo
#rokwpikselach #dailyo #mood #2023 #rok2024 #guwnowpis
synbozy777 - #yearinpixel Rok kolejny! Ale zlecało!
@MLeko29 @XkemotX
SPOILER

Coraz ...

źródło: 1

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@synbozy777 Dzięki że pamiętasz i dzielisz się swoimi wykresami co roku! A ja klasycznie co roju o tym zapominam.. z tym że w tym i poprzednim roku nie za bardzo tego potrzebowałem. Ostatnie 2 lata jestem dosyć szczęśliwy i mogę to stwierdzić bez aplikacji, widzę że u Ciebie też bardzo fajnie i jestem szczerze szczęśliwy Twoim szczęściem Mirku ( ) życzę jeszcze WESELSZEGO Nowego Roku!
  • Odpowiedz
@synbozy777: O właśnie, ostatnio się zastanawiałem czy będzie kolejne podsumowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gratulację udanego roku!
A jeśli chodzi o grę, to co jakiś czas wchodzę na steama żeby zobaczyć czy może już wyszła. Ja cały czas pamiętam ( ͡ ͜ʖ ͡)

Moje podsumowanie wrzucę później, bo muszę uzupełnić jeszcze parę dni w daylio
  • Odpowiedz
@synbozy777 @XkemotX @xVolR: @PorzeczkowySok

Dobra, udało mi się w końcu nadrobić, więc mogę coś wrzucić. Generalnie rok oceniam jako całkiem przyjemny, ale w żaden sposób nie udało mi się w niczym rozwinąć, co mnie dosyć mocno martwi.
Generalnie jest dużo zielonego, a to przez to, że kiedy jest normalny, spokojny dzień, w którym nic się nie dzieje, to daję go na zielono. Więc zielony jest dla mnie tym domyślnym stanem, bo
MLeko29 - @synbozy777 @XkemotX @xVolR: @PorzeczkowySok 

Dobra, udało mi się w końcu ...

źródło: GridArt_20240121_161605956

Pobierz
  • Odpowiedz
@PorzeczkowySok: własnie nie codziennie. Czasami mi się nie chce i później zbiera się takie parę dni pustych. Zazwyczaj po paru miesiącach coś takiego uzupełniam zbierając informacje o tym co robiłem z wysłanych wiadomości w różnych aplikacjach, albo ze zdjęć xD
Podoba mi się to jako zabawa, ale nie lubię tego, że to niedokładne i później nie wiem czy na pewno taki pusty dzień dobrze uzupełniłem xd
  • Odpowiedz