Wpis z mikrobloga

@dawidfischer4: to spoko, ja mam 100km i bez tego, że samochód mało pali to by było średnio opłacalne. Ludzie głównie wynajmują od piątku do niedzieli, więc by wychodziło 100zl + za dojazd 2 razy + czas w samochodzie to by średnio wychodziło. Na szczęście samochód mi prawie za darmo jeździ to to ma sens xD
@dawidfischer4 co do ogrzewania: spałem kiedyś w jurcie mongolskiej i mieli tam taki super piecyk na pelet. Na wkazd dostalismy worek i nasze obowiazki ograniczały sie do wsypywania peletu i ustawienia temperatury. Odpalał się sam. Nie wiem jak z efektywnoscia przy 35m ale nie bylo to uciazliwe z perspektywy goscia a i troche ognia bylo widac przez szybke :)
@dawidfischer4: każda sypialnia z łazienką, na dole łazienka ogólna lub sam WC, bania opalana drewnem (najlepiej pod zadaszeniem), sauna(opcjonalnie) i wiata grillowa. Jak ze znajomymi szukamy miejscówki to te punkty są konieczne:P
@bialegomisa Będę też chciał kierować ta oferte do rodzin z dziećmi a dzieciaki widząc ogień dostają małpiego rozumu. W tym domku chciałem zamontować wielkie przeszklenia na południowej ścianie i będę musiał zrobić i tak klimatyzacje.
@dawidfischer4: pralka i inne agd to mega przydatna sprawa i na pewno duzy plusik bedzie.

Tylko pytanie czy Ci nie zepsują itp. Wiesz jak ludzie używaj nie swoje.
Plus jak każdy AGD, może się zepsuć w trakcie i co zrobisz? :)

Lepiej ogarniaczać takie ryzyka ;)

Podobnie zmywarka. Będą ładować jak leci i potem bedziesz to naprawiać ;)
Osobiście w takich domkach to raczje takich luksusów nie spotykałem.

TV, kuchnia, lodówka