Wpis z mikrobloga

Przecież to Ty trollujesz, nie odpowiadasz na napisane rzeczy i odpowiadasz jakimiś bzdurami xd.


@NonOmnisMoriar: stary, to portal ze śmieszymi obrazkami. Jakie znaczenie ma to co ja tutaj wrzuce. Uważam że KK powinnien być oddzielony od państwa i żadna (ale to żadna) religia i inne zabobony nie powinny mieć miejsca w przestrzeni sejmowej. Ludzie którzy imponowali mi gdy byłem nastolatkiem walką z kościołem i zabobonami zakłądają jarmułki i "szalom bracie, witaj
stary, to portal ze śmieszymi obrazkami. Jakie znaczenie ma to co ja tutaj wrzuce. Uważam że KK powinnien być oddzielony od państwa i żadna (ale to żadna) religia i inne zabobony nie powinny mieć miejsca w przestrzeni sejmowej. Ludzie którzy imponowali mi gdy byłem nastolatkiem walką z kościołem i zabobonami zakłądają jarmułki i "szalom bracie, witaj w sejmie" a niedługo "oczywiście Panie Mohamecie, dywanik już rozłożony w stronę Mekki a krzyżyk schowany".
@OskarDeveloperski: nie wiem czy wiesz ale liberalowiako, że jestem bardzoiberslny (pomimo tego, że nie przeszkadzają mi takie zachowania u innych, bo zwyczajnie mnie to nie obchidzi), to nie lubię w dupę, w przeciwieństwie do skrajnie narodowo socjalistycznych partii