Wpis z mikrobloga

@Shumitu: fajny jakiś hotel? można wejść do oceanu? jest tam coś oprócz turystyki, w sensie jakieś wioski, tubylcy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 8
@sshr: bardzo fajny hotel, duży wybór jedzenia (dobrego i urozmaiconego), jeżeli chodzi o ocean jest czerwona flaga i mocno wieje, ale kawałek można wejść, woda odczuwalnie cieplejsza niż w basenie.
Jesteśmy na Boa Vista i na tej wyspie jest tylko jedna droga asfaltowa. Jeżeli chodzi o turystykę to wczoraj byliśmy na spoko wycieczce objazdowej, organizowanej przez biuro podróży. Lokalsi bardzo spoko, ale trzeba uważać na imigrantów z Senegalu (łatwo odróżnić po
  • Odpowiedz
  • 7
@Shumitu zawsze to powtarzam, że głupotą jest lecieć na południe się smażyć w czasie polskiego lata. Teraz jest idealny czas na takie "włajaże". Brawo Ty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 42
@Przegrywek123: kupiliśmy 2 dni przed wyjazdem za 2800 zł od osoby. Normalnie z tego co widziałem ceny startowały od 5 tysięcy w górę, także te 2800 zł to jak za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jedyny minus to 7h lotu enterem, ale dla tej pogody zdecydowanie warto
  • Odpowiedz
  • 4
@Gmeras: też mieliśmy dosyć dlatego uderzyliśmy pięścią w stół, ktoś wstawił promocje na tą ofertę na pepperka i żal było nie skorzystać ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@criticalkush90 pozdrowię, ale na szczęście nie ma dużo komarów :D
  • Odpowiedz
  • 2
@Moron: all, raz na wyjazd również możliwość kolacji w restauracji a la carte. Jeżeli chodzi o jedzenie to serio wybór jest bardzo duży, podobny lub lepszy jak w tureckich hotelach 4*.
  • Odpowiedz
  • 2
@Freyu77: jest możliwe, patrząc na naszą ofertę to przed naszym wylotem kolejny termin kosztował 5800 od osoby, wczoraj jakoś 3900, więc pewnie będzie spadać.
@Widur zgadza się, wygląda też że wzięliśmy ostanie 2 miejsca bo po zakupie oferta w tym terminie nie była już aktualna.
  • Odpowiedz
@sshr ja zwiedziłem 3 wyspy Cabo Verde i bardzo polecam. Każda wyspa inna, tubylcy biedni ale mili. Większość patologii pływa na statkach, na lądzie mało mężczyzn przez co jest więcej kobiet na ulicach.
  • Odpowiedz
@Shumitu jest tam cokolwiek do zobaczenia czy tylko plaszczenie dupy na piachu? Miałam w planach się tam wybrać, ale po oglądaniu okolicy na street view mi się odechciało, nic tam nie ma :c
  • Odpowiedz
troszkę zazdroszczę bo już mam dość tej pogody.


@Gmeras: jeśli nie masz kasy/czasu/możliwości by sobie zrobić zimową wycieczkę w tropiki to polecam solarium. Wystarczy nawet 3-4 razy w miesiącu. Wysupłać kilka dyszek miesięcznie to nie problem a chandra i przygnębienie jak ręką odjął. A jeśli nie suplementujesz wit. D3 to zaobserwujesz też jak przestaje dla ciebie istnieć coś takiego jak "sezon grypowy" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz