Wpis z mikrobloga

#wykopaka #pokapake

No to doczekałem się i ja :)
Moim Mikołajem w tym roku okazał się @wit_kacyk, nie mieliśmy chyba wcześniej styczności.
Dzięki za odręczny List, dało radę przeczytać bez problemu i jakoś zawsze sięrobi cieplej jak się je czyta. Fajnie, widać, że trochę nas łączy :)

- Największą furrorę zrobił ledowy Guts z #berserk, będzie dzielnie stał na biurku i chronił PC, dołącza do grona innych obrońców
- Kompas, no ustrojstwo jest pancerne, oby telefon nigdy nie zawiódł, warto mieć to w pogotowiu na sytuacje awaryjne, kolor idealnie pod scyzoryk :)
- Skarpy - jakoś nigdy sobie nie kupuję Świątecznych i potem jęczę, że mam ich za mało, także super
- Skrzaty - jeden z symboli Wrocławia idealnie do przystrojenia pokoju
- Płyta, zapowiada się coś ciekawego, pisałem, że nie boję się niczego, co nie jest disco polo, będzie słuchane
- Kuchenne gadźety, na Święte zapewne pójdą w ruch pod mój tort, bo urodziny mam 29.12 i zazwyczaj kumulujemy okazje :)
- Orzeszki, jako, że słodycze u mnie odpadają to najlepszy wybór, ale poza ziemnymi zakąski będą musiały poczekać aż zakończę adaptację na #keto, tak samo jak piwko, bo na razie staram się trzymać rygor niskiego poziomu węgli, natomiast mój różowy nie ma takich ograniczeń, może nie być tak cierpliwy, także nic się nie zmarnuje :)
- Świąteczny kubek - w sumie też nie mam także to mój pierwszy
- Gra logiczno zręcznościowa - na keto mózg lmi epiej pracuje tekże będzie chwila rozrywki :)

Jeszcze raz dzięki!
lux666 - #wykopaka #pokapake

No to doczekałem się i ja :)
Moim Mikołajem w tym roku ...

źródło: 20231213_191535

Pobierz
  • 11