Wpis z mikrobloga

Postanowiłem przestać być takim aspołecznym piwniczakiem i nieco bardziej otworzyć się na ludzi, żeby (przede wszystkim) znaleźć sobie babę, nabrać pewności siebie i fajnie też będzie znaleźć nowych znajomych. Ostatnie statystyki:
1. Biblioteka - zauważyłem babkę siedząca z jakimś chłopem, koło 18 lat, podszedłem zagadać, dowiedziałem się, że udzielała mu korków. Trochę przypał flirtować podczas korków więc przez pół godziny czaiłem się czytając Tolkiena, a jak skończyli to znowu podbiłem. Okazało się, że laska ma chłopaka, ale nawet jakby nie miała to byłem mega zestresowany co było widać i pewnie by nie była zainteresowana. Po wyjściu z biblioteki szliśmy chwilkę w tym samym kierunku i sobie luźno pogadaliśmy o #!$%@?
2. Kupowałem w kiosku fajki i zapytałem kasjerki czy wychodzi zapalić - odpowiedziała z uśmiechem, że nie pali
3. Na fajce zapytałem jakieś losowe dziewczyny o zapalniczkę, pochwaliłem kolczyki jednej z nich i sobie poszedłem
4. Na siłowni zapytałem babki czy mogę z nią na zmianę robić na maszynie, ale powiedziała że jej się spieszy i że nie
5. Na siłowni zapytałem jakiejś babki o to jak korzystać z jednej maszyny z której akurat korzystała, w miarę mi wyjaśniła, podziękowałem i sobie poszedłem. Wychodząc widziałem że z chłopem stała to podszedłem, podziękowałem jeszcze raz, przedstawiłem się im i w sumie tyle, raczej smalltalk z tego nie wyszedł
6. Zagadałem jedną babkę z obsługi w galerii, wymieniliśmy się FB, przestała odpisywać po 1 dniu pisania (opisałem to w poprzednim wpisie)

Ogólnie cel całości jest mniej więcej taki żeby mieć więcej swobody w relacjach międzyludzkich, jak w amerykańskim filmie gdzie nieznajomi ludzie w kolejce po prostu zaczynają ze sobą rozmawiać xD
#przegryw #randkujzwykopem #tinder #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 48
  • Odpowiedz
@xPekka: To ma być przegryw?
6 kontaktów z kobietami, gadanie o pierdołach i jeszcze się dowiedziałeś ze chłopaka ma. od innej FB dostałeś.

Spadaj oski.:D
  • Odpowiedz
@xPekka: mordo nie chce psioczyc ale w polsce to nie przejdzie. Mamy inne kultury i tu zagadywanie bez wiekszego kontekstu ma raczej male szanse powodzenia. Niemniej jesli nie sprawia to Ci wiekszej trudnosci i nie przejmujesz sie odrzuceniem to rob i tyle :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 7
@StarodawnyInformatyk @SzmaragdowySmok
Pod kątem pewności siebie to na pewno się opłaci, pod kątem znalezienia kobiety nie wiem, natomiast do wyboru mam to i Tindera, a tam wiadomo jakie są realia. Chce zrobić właśnie z tego taką "codzienność" jak mówienie dzień dobry sąsiadom, a nie czaić się pół roku na jedną dziewczynę i później mieć depresję po odrzuceniu
  • Odpowiedz
@xPekka: pomysł spoko, tylko traktuj to na luzie, zebyś się nie zraził brakiem chęci kontaktu, Szmaragdowysmok dobrze pisze, że w naszej kulturze to może być odbierane wręcz jako dziwactwo
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Cadfael no i o to właśnie chodzi, żeby się nie przejmować negatywną reakcja (ʘʘ) jak mi ktoś na dzień dobry nie odpowie to też się specjalnie nie przejmuje
  • Odpowiedz
  • 11
@xPekka

O czym tu mowa, większość normików nawet nie miałoby odwagi zagadywać w takich sytuacjach jak ty xD To nie pewność siebie jest tutaj problemem kolego, co najwyżej sobie ją dodatkowo zredukujesz jak będziesz wiecznie odrzucany.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@przegryw162cm w ciągu tych 6 lat byłem w 2 związkach przez jakieś 3 lata. Nie jestem też jakiś odrażająco brzydki, okazyjny seks z Tindera się zdarza, ale nie tak często jakbym chciał + wolę znaleźć fajną dziewczynę do związku niż szona do ruchania
  • Odpowiedz
Postanowiłem przestać być takim aspołecznym piwniczakiem i nieco bardziej otworzyć się na ludzi


@xPekka: to mogles wspomniec o 2 zwiazkach w ciagu 6 lat zamiast zaczynac wpis powyzszym zdaniem
  • Odpowiedz
@xPekka: Mam w planach podobny wpis ze swoimi doswiadczeniami. Samotność jest zła, ale gorsze od samotności jest oszukiwanie się że się nie jest samotnym bo nawiązujesz nic nieznaczące kontakty.
  • Odpowiedz
  • 17
@xPekka

xD "aspołeczny piwniczak" i przegryw, który zagaduje po kolei do ludzi w miejscach publicznych, prowadzi konwersacje, zbiera numery no i ostatnio nie był w związku czy rucha na tinderze nie tak często jakby chciał. Coraz śmieszniejsze to, aż dziwne, że nie z anonima ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz