Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuję pomocy z #logikarozowychpaskow. TL;DR dziewczyna mnie friendzonowała, a teraz proponuje coś na kształt randki.

Zaprosiłem jedną dziewczynę na randke 1,5 miesiąca temu. Przynajmniej tak było z mojej strony. Z jej strony do dziś nie wiem, czy to były randki. Spotkałem się z nią w sumie 5 razy, i z mojej i z jej inicjatywy. Ogólnie poznaliśmy się w realu, nie na portalu randkowym.

Na dwóch ostatnich spotkaniach ją objąłem. Chciałem w ten sposób pokazać swoje randkowe intencje, choć jak dla mnie 5 spotkań sam na sam w krótkich odstępach czasu to już randki. Niemniej chciałem jeszcze jaśniej. Ona oba razy nie odwzajemniła nic. Po prostu dalej siedziała i ze mną rozmawiała, tylko objęta xD.

Wobec tego oba razy po jakichś 5 minutach kończylem obejmować i nie wykonywałem żadnych dalszych ruchów. Ponadto, skoro dwa razy tak olała objęcie, no i generalnie na 5 spotkaniach do niczego nie doszło, to uznałem sprawę za przegraną. Przestałem proponować jakiekolwiek dalsze spotkania.

Teraz ona po 2 tygodniach do mnie pisze czy chcę iść z nią w sobotę wieczorem do kina xD To jakaś wyższa forma friendzonu czy możliwe, że dla niej jednak to były randki? Jak to drugie, no to czemu nic nie robiła mimo oczywistych znaków?

No i najważniejsze - jak rozegrać to spotkanie w sobotę? Spytać ją o co jej chodzi? Wykonać znów jakieś żenujące ruchy typu obejmowanie? xD

#zwiazki #randki #randka #randkujzwykopem #seks #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
@mirko_anonim: w kinie to się nie sil na jakieś ruchy. Potem ty znów wyjdź z inicajtywą, ale jednoznaczną, że to randka i tam działaj. I jak pyknie to ok, jak nie to trudno.