Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Potrzebuję pomocy z #logikarozowychpaskow. TL;DR dziewczyna mnie friendzonowała, a teraz proponuje coś na kształt randki.

Zaprosiłem jedną dziewczynę na randke 1,5 miesiąca temu. Przynajmniej tak było z mojej strony. Z jej strony do dziś nie wiem, czy to były randki. Spotkałem się z nią w sumie 5 razy, i z mojej i z jej inicjatywy. Ogólnie poznaliśmy się w realu, nie na portalu randkowym.

Na dwóch ostatnich spotkaniach ją objąłem. Chciałem w ten sposób pokazać swoje randkowe intencje, choć jak dla mnie 5 spotkań sam na sam w krótkich odstępach czasu to już randki. Niemniej chciałem jeszcze jaśniej. Ona oba razy nie odwzajemniła nic. Po prostu dalej siedziała i ze mną rozmawiała, tylko objęta xD.

Wobec tego oba razy po jakichś 5 minutach kończylem obejmować i nie wykonywałem żadnych dalszych ruchów. Ponadto, skoro dwa razy tak olała objęcie, no i generalnie na 5 spotkaniach do niczego nie doszło, to uznałem sprawę za przegraną. Przestałem proponować jakiekolwiek dalsze spotkania.

Teraz ona po 2 tygodniach do mnie pisze czy chcę iść z nią w sobotę wieczorem do kina xD To jakaś wyższa forma friendzonu czy możliwe, że dla niej jednak to były randki? Jak to drugie, no to czemu nic nie robiła mimo oczywistych znaków?

No i najważniejsze - jak rozegrać to spotkanie w sobotę? Spytać ją o co jej chodzi? Wykonać znów jakieś żenujące ruchy typu obejmowanie? xD

#zwiazki #randki #randka #randkujzwykopem #seks #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
  • Odpowiedz
Wobec tego oba razy po jakichś 5 minutach kończylem obejmować i nie wykonywałem żadnych dalszych ruchów. Ponadto, skoro dwa razy tak olała objęcie, no i generalnie na 5 spotkaniach do niczego nie doszło, to uznałem sprawę za przegraną. Przestałem proponować jakiekolwiek dalsze spotkania.


@mirko_anonim: zasada jest taka, że w teorii to facet powinien posuwać znajomość do przodu, a dziewczyna komunikować czy jej to odpowiada. ty ją objąłeś, ona to zaakceptowała i
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):

zaczyna się orbitowanie


@lexico: nie twierdzę, że nie. Niemniej żeby było jasne, koszty wszystkie dzielone na pół. Nigdy też nigdzie jej nie podwoziłem, nie pomagałem itp

Jaki film wybrała?


@jalop: to mamy wybrać wspólnie, jeszcze nieustalone


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
·
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 11
Anonim (nie OP): oczywiście, że masz iść. Przecież samo to, że się nie wywinęła z objęcia, to już pozytywny znak, co chcesz, żeby ci cyca od razu do japy wsadziła? Idź do tego kina, w fotelu już masz pełno możliwości, obejmuj, złap za rękę, nawet pocałować możesz. Myślę, że na 98% odwzajemni pocałunek i dalej już poleci. A jak nie, to trudno, ale nie sądzę, by prowadzała się z Tobą 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

tak by było, jakby objęła mnie w odpowiedzi.


nie, akceptacja, a odwzajemnienie to 2 rózne rzeczy.

A ona po prostu siedziała objęta i nic z tym faktem nie robiła.


to co, ty ją tuliłeś, a ona się patrzyła w ścianę i tak 5 minut? wy macie jakiś autyzm czy jak? xD tak czy siak mogłeś popchać to dalej w jakikolwiek sposób. no i posłuchaj się kolegi wyzej.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim a nie mogłeś choć raz rzucić stwierdzeniem w stylu „ooo zapraszasz mnie na randkę?”, „co Ty na to że nasza randka będzie w ….” I patrzeć na reakcje? Może być tak że ona w ogóle nie rozumie że to randki i być może to objęcie uznała za nieszkodliwe lub przyjacielskie. Faceci często mylą ze spotkania jeden na jeden to zawsze randka z ich perspektywy, a z perspektywy kobiety to może być
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):

to co, ty ją tuliłeś, a ona się patrzyła w ścianę i tak 5 minut? wy macie jakiś autyzm czy jak? xD


@czescmampytanie: nie no, nie patrzyła w ścianę, tylko tak przed siebie. Po prostu rozmawialismy patrząc przed siebie, ja objąłem ją i dalej rozmawialiśmy, tyle że ona była objęta. Po 5 minutach przestałem obejmować i tyle. Ani rozpoczęcie, ani zakończenie obejmowania nie przerwało rozmowy, nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):

Może być tak że ona w ogóle nie rozumie że to randki i być może to objęcie uznała za nieszkodliwe lub przyjacielskie.


@Kitku_Karola: wręcz uznałem już, że to friendzone, to prawda

a nie mogłeś choć raz rzucić stwierdzeniem w stylu „ooo zapraszasz mnie na randkę?”, „co Ty na to że nasza randka będzie w ….” I patrzeć na reakcje?


@Kitku_Karola: mogłem, ale wolałem jakoś używać
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jak chcesz z kimś być w związku to musisz nazywać rzeczy po imieniu XD randka to nie wyznanie uczuć tylko testy czy spoko wam razem czy nie. Nie rozumiem co za żenada to jest by wiedzieć na czym się stoi. Ludzie z reguły nie siedzą nam w umysłach i nie wiedzą o czym myślimy, a że jesteśmy z innych domów, rejonów Polski czy środowisk to możemy inaczej reagować na dane sytuacje.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to ją zaproś do domu na winko a nie łazisz to tu to tam - jak masz opory żeby w miejscach publicznych ją pocałować to spróbuj w domu, może coś wyjdzie a jak nie to to zakończ jak nie chcesz "przyjaciółki"
  • Odpowiedz