Wpis z mikrobloga

Czy wy też tak macie, że po kilku dniach jakaś osoba przestaje się do was uśmiechać, przesiada się, nie zwraca uwagi w wolnej chwili?

Dopiero co zaczęłam robotę i 3 dniu, już obie zrobiły sobie wspólną przerwę, mnie wysyłając wcześniej. A jedna z nich no, zaczęła ignorować.

Wiadomo, praca to praca. Idziesz i robisz. Lecz naprawdę to jest już dobijające. Wkoło tylko muszę udowadniać, że jestem człowiekiem jak wszyscy. A naprawdę sobie nie radzę w takiej atmosferze. #zalesie #pracbaza #psychologia #samotnosc
  • 11
zastanawiam się i wiem co zrobiłam nie tak. Ale niektórym to nie przeszkadza, ale to poza takimi miejscami.


@tesknilam_: nic nie musiałaś zrobić. Ja lubię tak z definicji 98% ludzi po poznaniu, ale jest taki procent którego do razu wiem, że nie lubię. No tacy są.

Co Ci przeszkadza, że ktoś Cię nie lubi, to nie ma znaczenia, zawsze tacy będą.
@tesknilam_: niektórzy ludzie mają taki "radar" nastrojony w dzieciństwie, że jak ktoś np. nie dość żarliwie sie z nimi przywita, to już widzą w tym jakiś problem, może awanturę na horyzoncie. może to masz

a czasami to wynika po prostu z tego że każdy jest zajęty swoimi sprawami, gdybyśmy pracowali razem to może jednego dnia byśmy pogadali,a innego - ja mam swoje sprawy do przemyślenia i mi się nie chce z
@tesknilam_:

A jedna z nich no, zaczęła ignorować

Tutaj potrzebny jest dokładniejszy opis, na czym polega to ignorowanie.

zastanawiam się i wiem co zrobiłam nie tak. Ale niektórym to nie przeszkadza, ale to poza takimi miejscami.

No to podchodzisz, zaczynasz o tym rozmowę. Jak trzeba przeprosisz i wytłumaczysz swoje #!$%@?, i nikt ci nie będzie miał nic za złe.