Wpis z mikrobloga

#footballmanager właśnie mi zarząd dał minus dwa miliardy na transfery. Miał ktoś taką sytuację w dłuższej karierze? W następnym sezonie wróci to do „normalności” czy będę gnębiony już do końca kariery mojego managera?
  • 16
@viconia: nie chodzi, że mi zabrakło. Miałem tak potężny budżet i stan konta, że przekroczyłem limit w grze i zamiast dać mi dwa mld na transfery to zamieniło na minus :D
@Misticmac: No przez ten minus nie bedziesz mogl pewnie transferow przeprowadzac, bo bedziesz mial wiadomosc, ze nie masz wystarczajacych srodkow na koncie, tez tak kiedys mialem i niestety trzeba bylo to "naprawic" edytorem.
@enzojabol: tzn. Wydawaje na juniorów, wypożyczam i później sprzedaje z zyskiem tych, którzy nie mają potencjału na grę w pierwszym składzie. Natomiast do zmiany wersji z 23 na 24 wszystko było ok. Co sezon wpadał miliard na transfery i żadnych minusów. Natomiast sprawa się niejako rozwiązała, gdyż zarząd wyrównał budżet transferowy w okolicach listopada i dał mi 260 mln do wydania. Lepsze to niż spłacać 2 mld :D
@Misticmac: Ok, nie zczaiłem tego że z +2 MLD zrobiło się nagle -2 MLD. Myślałem że ci po prostu ucięli te 2 MLD i byłeś na 0 a nie że na minusie tak gigantycznym. To faktycznie może ci spieprzyć grę bo zaraz jakiś zarząd komisaryczny może wejść czy coś.