Wpis z mikrobloga

⚡⚡⚡ https://blixtwallet.github.io/features ⚡⚡⚡

Chłopaki walczą. Uwielbiam ten projekt. Mimo że ludzie nie chcą takich możliwości, to jedyny prawdziwie prywatny portfel SPV dla LN. Pełna implementacja neutrino i węzła oparta o neutrino. Dzięki czemu całkowicie uniemożliwia zdradę powiązań adresów. Żaden inny portfel SPV nie jest tak prywatny,, ŽODYN!!! Nawet na stacjonarne systemy bez opierania się o full node. Już jest wersja na mąki, pracuje nad windą i komuchem. Zero kompromisów, za to szanuję w #!$%@?... Mimo że mało kto rozumie dlaczego jest zajebisty, i mało kto chce używać takich narzędzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prywatne kanały niepubliczne. Kompletnie nikt nie wie kim jesteś, gdzie jesteś, nawet mody LN z którymi masz kanały.

Wszystkie nowości LN jakie posiada.
- Obsługa taproota
- Multi payment patch w rozbiciu płatności aż do 16.
- Pełny graf kanałów i obsługa najbardziej zaawansowanych technik szukania optymalnych tras jak gossip, bimodal.

Sam wybieram dobre mody z niskimi oplatami. Mogę sobie ustawić maksymalna opłatę i wymusić zaawansowane szukanie taniej trasy. Nie przeplacę jak ta cała dzbaneria używająca innych portfeli (pozdrawiam @dean_corso).

To wszystko na mobilnym smartphonie. Na dodatek nawet wersja na iphony, który cierpi na mało dobrych portfeli.

Oczywiście jest nastawiony jedynie na LN, nie jest w ogóle nastawiony na obsługę tx onchain, do tego się nie nadaje.
Trochę mecze devka, bo brakuje mi odrobiny rzeczy.

#bitcoin #tor #kryptografia #technologia #lightningnetwork
9ada66a7ca8bf7e3 - ⚡⚡⚡ https://blixtwallet.github.io/features ⚡⚡⚡

Chłopaki walczą. U...

źródło: 20231128_040506

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@dean_corso: zaskoczyłeś mnie ironbelly. No masz kilka dobrych, ale też masę gówna. Coinomi, coinbase i masa syfu od shitów. Jakieś trony, metamask i reszty nie kojarzę i wolę nie wiedzieć. Kilka custodiali... Części nawet nie kojarzę, to tym gorzej o nich świadczy. Shiciarz mocno ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podoba mi się Blixt, bo takiego projektu na telefony w ogóle nie było. Wyjątkowo #!$%@?.

A do ciebie zagadałem
  • Odpowiedz
@dean_corso: nie dziwne, przecież to kompletne gówno. Nie interesują mnie takie rzeczy. Przecież wpis jest o tym że właśnie Blixt jest dobry w przeciwieństwie do takich gówien. Piszę o pełnej prywatności, pełnej weryfikacji po swojej stronie a ty wrzucasz mi jakiś webowy syf?
  • Odpowiedz
a iris to wallet RGB i co ( ͡º ͜ʖ͡º)


@dean_corso: ale po co mi on? Żeby kupować nft jpeg? Bo są w oparciu o RGB?

Ja szanuje RGB za pełną weryfikację po stronie klienta, dobra implementację a co najważniejsze stworzenie tokenów które w ogóle nie obciążają L1. Ale używać tego nie mam do czego...
  • Odpowiedz