Wpis z mikrobloga

@Poemat: Yup, potwierdzam. :D Kupiłem Garmina w bundlu z HRM Run. Dwa razy miałem wymienianego w ramach gwarancji na HRM Run, kolejny raz na ten żółty, a teraz mam HRM Pro. :D
  • Odpowiedz
Wahoo Tickr 2


@pawepan: Miałem, od początku miał problemy z pokazywanymi wartościami tętna. Skończyło się finalnie na tym, że zareklamowałem bezpośrednio w supporcie wahoo, dostałem nówkę sztukę, która poszła od razu do ludzi. Jeżdżę nadal na starym magene h64, tylko z paskiem od tego zepsutego tickra. Myślałem, że magene mi padł (stąd zakup tickra, bo "markowy, a nie jakiś chińczyk") a z doświadczeń ludzi wyszło, że tam padają paski, które między
  • Odpowiedz
@pawepan: ja mam coś około 10 lat już polara H7, kilka razy przypadkiem wyprany w pralce, w zimie używany codziennie, nadal działa z oryginalnym paskiem, chciałem go na H10 zmienić (mniejszy i bateria 400h) ale się nie chce popsuć
  • Odpowiedz
@pawepan: Kupiłem całkiem niedawno bo ze 4 miesiące temu Wahoo Tickr 2 i jestem mega zadowolony. Z kolei wcześniej miałem wspomniane wyżej Magene h64 i mi po paru tygodniach używania zaczęło się w czasie jazdy rozłączać albo pokazywało co jakiś czas przez minute tętno typu 20 a następnie znów wracało do normy, wymiana baterii nic nie dawała.

W Wahoo support podobnie jak w Garminie - jak coś się stanie to wymieniają
  • Odpowiedz
  • 0
@karoleq138: @mmichal @ytong @Poemat @Lord_Yabol

Dzięki za odpowiedź.
No HRM wydaje się super, ale cena chyba jednak zbyt duża.
Ku Wahoo kierowałem się w domyśle, gdyż mam już kickr core i bolta v2 i są bezproblemowe.

Na co padnie wybór jeszcze się okaże, ale opinie użytkowników to zawsze plus względem np. (płatnych) recenzji z YT.
  • Odpowiedz
@pawepan: Polar H9/H10 lub Garmin HRM-Pro/HRM-Pro plus
H9 kupisz poniżej 200zł, H10 lekko powyżej 250zł - posiadałem H10 i byłem z niego bardzo zadowolony do momentu jak po roku zaczął pokazywać randomowe tętno, które nijak się miało do moich odczuć treningowych (pomiar na poziomie 100-110 gdzie odczucia treningowe i tempo miałem bliskie HR max). Amazon.pl bezproblemowo uznał gwarancję i zwrócili mi pełną kwotę wraz z kosztami wysyłki :)
Obecnie od około
  • Odpowiedz
@pawepan: Tickr 2 to dobry wybór, wszystkie które "jeżdżą na kolegach" są bezproblemowe, natomiast garminowcy są zachwyceni swoimi garminami bo wymieniają za darmo jak się zepsują :] Rozważania co wybrać zostawiam po Twojej stronie =]
  • Odpowiedz
@Wilson2231: prawdopodobne zdechł ci tylko pasek, miękkie elektrody w H10 to gowno. Pastylka pewnie dobra była.

Jakbyś miał znowu taką przygodę zbadaj pasek multimetrem - jak opór między elektroda na klacie a stykiem gdzie wpinasz czujnik jest wyraźnie wyższy niż 1-1.2kOhm to znaczy, że się spieprzył/zuzyl/i trzeba wymienić na nowy - wartości rzędu 1.6-2kOhm to jest trup na śmieci z dużą szansą przypadkowych odczytów. Stare elektrody od H1/H7 dużo dłużej działały,
  • Odpowiedz