Wpis z mikrobloga

#doping #mikrokoksy Mirki, mam za sobą pierwszy cykl na cypio (200/tyg) i albo zwariowałem, albo odczuwam dość często parcie? Ból to chyba za duże słowo, w jądrach. Odblok się udał, test w górnych widełkach, prola i estrogen niskie, na odbloku clomid był grany. To co może mieć znaczenie, to LH (jedyny wskaźnik z koksowych poza widełkami) - 9,97 przy widełkach 1,7 - 8,6. Myślicie, że #!$%@?łem sobie jądra i czas umierać, czy to jednak spotykane, by czuć te jądra chwilę po zakończeniu odbloku? Robić USG jąder czy świruję?
  • 14
via Android
  • 0
@XYZ91 a to się okaże dopiero, ten dyskomfort nie musi o niczym świadczyć, z tego co czytam to potrafi być chwilę po cyklu. W sumie jak poczytałem trochę anglojęzycznej sfery to się uspokoiłem, w sumie nie wiem na co liczyłem zadając tu pytanie xD @dsomgi00 dzięki za rzeczowa odpowiedź, polecę do tego urologa tak czy tak
@asenjo kiedy przestałeś brać clomid? Ja na clomidzie miałem podobne jazdy - jądra pracowały jak szalone pierwsze 2 noce nie spałem. Waliłem często koniucha co dawało chwilowe odprężenie i ból/dyskomfort ustawal
  • 0
@TenOdMirabelek: szczerze to nie wiem, bo zlapalem jakas fiksacje i nie walilem od miesiaca, wczoraj zaczalem kuracje onanizacyjna (bede ja kontynuowac eksperymentalnie), byc moze jakas ulga byla, bo mniej o tym dyskomforcie myslalem