Wpis z mikrobloga

@roninq6: zainstaluj Brave, może się sprawdzi, powinno przecież tak samo działać. Zaleta jest taka, że otwierasz filmiki w kartach i możesz szybko i prosto wrócić do przerwanego.
  • Odpowiedz
  • 0
@cotozazycie: Tylko na iOS to trochę inaczej działa i bez większego znaczenia czy używasz domyślnego Safari czy zainstalujesz Brave, bo instalując AdGuarda na Safari też nie będę miał reklam (choć trzeba się trochę pobawić, aby wszystkie filmy się odtwarzały, bo czasami niektóre filtry aż za bardzo blokują przez co dany film się w ogóle nie odtwarza)

Mi zależy na tym, aby mieć możliwie 1:1 aplikację YouTube, bez konieczności wchodzenia w przeglądarkę,
  • Odpowiedz
  • 0
@12margo099: https://apps.apple.com/pl/app/musi-simple-music-streaming/id591560124?l=pl
Masz na myśli tę apkę? To bardziej przypomina YouTube Music. Mi chodzi o zwykłą aplikację YouTube do oglądania filmików.

@vulcanitu: Coś słyszałem, tak samo o uYou+ (nie wiem która jest lepsza)? Z tym, że trzeba to instalować przez AltStore lub coś podobnego, a to równa się z instalacją przez iTunes + iCloud przy użyciu komputera. Zastanawiam się tylko czy to w pełni bezpieczne i nie traci się w
  • Odpowiedz
@roninq6 sideload i ytliteplus bo to fajny kombajn, jak masz poniżej ios 15.4 to robisz trollstore i nie musisz odświeżać co 7 dni apki.
Nadzieja jeszcze w uwolnieniu apek od Apple przez komisję eu ale to jeszcze z pol roku
Ewentualnie jak wydadzą trollstore na 17.0 bo niby jest exploit to będzie też możliwość instalacji bez odświeżania ☺️
  • Odpowiedz
  • 0
@zaye93: Jest ważne, ale nie najważniejsze, nie przykrywało to innych zalet iPhone'a.

Jakbym chciał kupić YT Premium to bym nie pytał o alternatywę dla Vanced ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@amamoh Czy w każdej dyskusji w polskim Internecie, gdzie jest wzmianka o ajfonie, musi się znaleźć ktoś kto ponarzeka ile to pieniędzy ktoś nie wydał?
To Ty wydałeś te pieniądze czy ja? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@amamoh ale ja tego telefonu nie traktuje jak ty jako „produkt premium” tylko jako zwykły telefon.

Ostatnio doszło do sytuacji, w której flagowiec Xiaomi był droższy od iPhone’a. I co, Xiaomi też nazwiesz produktem premium?

Przypominam, że moje pytanie dotyczy alternatywy dla YT Vanced na iOS, a nie dyskusji o słuszności zakupu iPhone’a.
  • Odpowiedz
No więc alternatywy są dwie, zakup smartfona z androidem gdzie można mieć YT Vanced, lub zakup subskrypcji YT na iOS.
Dwie wystarczy?
  • Odpowiedz