Wpis z mikrobloga

@Cztero0404, jak najbardziej masz prawo tak uważać. Tylko nikt nie będzie poważnie brać Twojego zdania jeśli nazywasz tak rzeczy. I nie wmawiaj mi jakiegoś wyśmiewania Croppa. „Wielki, męski Polak” nie założy damskiego sweterka XD (tak dla Twojej świadomości to nie jest damski sweter)
  • Odpowiedz
jak najbardziej masz prawo tak uważać. Tylko nikt nie będzie poważnie brać Twojego zdania jeśli nazywasz tak rzeczy.


@YungOTF: Nie będzie, bo ty tak napisałeś? Nie bądź śmieszny. Większość ludzi ciśnie te twoje outfity które wstawiasz. Nie wcale nie sprowadzasz croppa to roli marginesu pisząc, że nikt tam nie kupuje. Gratulacje próbujesz właśnie robić obelgę z bycia męskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cztero0404, co mnie interesuje większość ludzi? Argument godny głośnego aplauzu. Nie wiem czy zrozumiałeś, ale napisałem, że nie kupuje tam osoba, która chce podążać za modą. Ty próbujesz robić obelgę z tego, że ktoś by założył damski sweter XD
  • Odpowiedz
Jak chcesz komuś coś zarzucać w modzie, to wypadałoby poznać to i owo.


@YungOTF: Zaskakujące jest to, że moje zdanie nie przeszkadza ci jak propsuje twoje wpisy, ale jak coś krytykuje to już nie, nie, nie trzeba się znać na modzie. Skończ pier.....ić
  • Odpowiedz