Wpis z mikrobloga

@Zjem_Ci_nos: To prawda, tutaj pełne uznanie dla pana Macieja bez grama ironii. Myślę, że tak naprawdę jedna z piękniejszych melodii dzieciństwa i to nie tylko mojego. Ogólnie często Polsko jako społeczeństwo nie docenia tego jakie perły na ocenianie tej bylejakości mamy jako ludzie w kraju.
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404: To prawda, Polska artystami stoi. Jest kilkadziesiąt takich dzieł, które wywołują na skórze ciary gdy się ich słucha. Za taką perełeczkę uznaję m.in. "The Fields of Ard Skellig" Marcina Przybyłowicza. Niesamowity klimat.
ZjemCinos - @Cztero0404: To prawda, Polska artystami stoi. Jest kilkadziesiąt takich ...
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: Co prawda nie miałem okazji zagrać w wieśka, ale obiektywnie utwór jest bardzo dobry, ogólnie ja mam wrażenie jeśli chodzi o muzykę, że przynajmniej jeśli chodzi o wokalistów itp w Polsce pomimo często wysokiego poziomu oni strasznie w momencie pewnym nasiąkają tym sosem takim naszym w ktorym się duszą niezależnie od gatunku. Patrz Roksana Węgiel 2019 bodajże gala MTV 2023 końcówka mało kto o nie robi liczb porywających gdyby nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Kompozytorzy często działają pod zlecenie, jest instrumental, łatwiej wyjść z emocjami poza granice naszego kraju.
Mainstreamowe piosenkarki tak, jakoś tak zasiadują się w kraju i nie mogą wyjść poza granice. Czy to brakuje aspiracji, czy budżetu, ciężko powiedzieć. Jednakże może być też inny problem.
Jako, że nie jesteśmy native english speakerami (a w tym języku najłatwiej przebić bariere językowe) ciężko jest przekazać w utworze emocje, akcenty, etc. (wymaga to zwyczajnie
  • Odpowiedz