Wpis z mikrobloga

#sejm
Ja wam powiem jedno, jedni w to wierzą, drudzy mają na nadzieję, a prawda jest taka że za kilka miesięcy ludzie zaczną tęsknić za Morawieckim i jego bandą, bo za kilka miesięcy, moze max rok, okaże się że banda Tuska, Hołowni, Kamysza, Czarzastego - robi większe rozpier*ol niż Kaczor przez ostatnie 8 lat. Pisze to jako osoba która od 2005 roku obserwuje i widzi co oni odwalają, jedni warci drugich, jak zobaczą że MOŻNA, bo przecież na ulicę nikt nie wyjdzie to lepiej trzymać się portfela i patrzeć co komu sprzedaje Tusk a Hołownia (jego młodszy brat) uczy się od najlepszego krętacza ever. Dodam że nie oglądam tv, nie głosowałem ani razu na PIS i ani razu na PO. Wiem tyle że zaczyna się sieczka, sieczka ludzi pracujących, oni nie będą patrzeć na jakieś KPO i inne pierdoły, tylko jak tu jednocześnie zdusić inflację, ale przy czym? przy jednoczesnym zduszeniu jdg i małych dg.
Czekam, obserwuje, robie screeny, za kilka miesięcy zacznie się lament "kogo my wybraliśmy"

wybaczcie, ale jak idioci głosują na idiotów to tak jest i będzie. #polityka
  • 33
  • Odpowiedz
moze max rok, okaże się że banda Tuska, Hołowni, Kamysza, Czarzastego - robi większe rozpier*ol niż Kaczor przez ostatnie 8 lat


@OscarGoldman: a jak nie zrobi to przelejesz 10.000 złotych na biedne dzieci?
  • Odpowiedz
a jak będzie po jego ty przelejesz?


@miauczar: ja nie jestem niczego tak pewny jak OPek, więc to dla niego założenie się o to powinno być jak założenie się że "jutro będzie nowy dzień"
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: PiS stworzył swój prywatny folwark, którego jeszcze nikt wcześniej nie stworzył, nie liczył się z nikim i dlatego przegrali. Trzeba było zachować resztki pozoru, nie betonować wszędzie swoich ludzi i słuchać (przynajmniej trochę) społeczeństwa, które miało inne zdanie.
  • Odpowiedz
@Krupier głoszone poglądy to fikcja. Uważam że lepiej się skupić na tym co faktycznie dana partia bądź osoba zrobiła dla społeczeństwa i kraju niż to jakie głosi poglądy. @niochland Sorry, ale od niego bije taka sama pewność siebie jak od ciebie że tak nie będzie, no bo inaczej chyba byś nie proponował tego zakładu co nie?
  • Odpowiedz
@OscarGoldman:

bo za kilka miesięcy, moze max rok, okaże się że banda Tuska, Hołowni, Kamysza, Czarzastego - robi większe rozpier*ol niż Kaczor przez ostatnie 8 lat


Nie da się zrobić większego rozpier*olu panie symetrysto
  • Odpowiedz
@OscarGoldman: uuu Proszę Pana , są tu ludzie którzy pamiętają jeszcze czasy kiedy SP Lech Kaczyński jeszcze żył i pamiętają jaki mściwy i nieostrożny w słowach był Jarosław , on się chamowal ostro z językiem żeby dojść do władzy stonował wypowiedzi o połowę i zaczął przypominać brata dlatego ludzie mu zaufali.
  • Odpowiedz