Wpis z mikrobloga

#sejm
Ja wam powiem jedno, jedni w to wierzą, drudzy mają na nadzieję, a prawda jest taka że za kilka miesięcy ludzie zaczną tęsknić za Morawieckim i jego bandą, bo za kilka miesięcy, moze max rok, okaże się że banda Tuska, Hołowni, Kamysza, Czarzastego - robi większe rozpier*ol niż Kaczor przez ostatnie 8 lat. Pisze to jako osoba która od 2005 roku obserwuje i widzi co oni odwalają, jedni warci drugich, jak zobaczą że MOŻNA, bo przecież na ulicę nikt nie wyjdzie to lepiej trzymać się portfela i patrzeć co komu sprzedaje Tusk a Hołownia (jego młodszy brat) uczy się od najlepszego krętacza ever. Dodam że nie oglądam tv, nie głosowałem ani razu na PIS i ani razu na PO. Wiem tyle że zaczyna się sieczka, sieczka ludzi pracujących, oni nie będą patrzeć na jakieś KPO i inne pierdoły, tylko jak tu jednocześnie zdusić inflację, ale przy czym? przy jednoczesnym zduszeniu jdg i małych dg.
Czekam, obserwuje, robie screeny, za kilka miesięcy zacznie się lament "kogo my wybraliśmy"

wybaczcie, ale jak idioci głosują na idiotów to tak jest i będzie. #polityka
  • 33
@OscarGoldman: za rzadu Platformy, WIELKA AFERA bylo to, ze ktos nie wpisal zegarka za 10k do oswiadczenia majatkowego. Za rzadu PiS, afera NIE BYLY:
katastrofa ekologiczna na Odrze
Elektrownia w Ostrolece za 1,5 MILIARDA PLN
70mln przewalone na wybory kopertowe
lewe respiratory
sprzedaz 30% Lotosu za ulamek wartosci
korzystanie z prywatnych skrzynek email by omawiac sprawy panstwowe
PRZEMYCANIE granatnika przez granice i jego odpalenie w komendzie glownej
sprzedawanie wiza za 5k
@spacja_enter: kto nie miał ten nie miał, był kryzys światowy to trudno żeby Polskę magicznie ominął

natomiast z przewidywalnością życia oczywiście chodzi mi o brak ciagłych zmian podatkowych, kolejnych dodatków, benefitów i innego gówna dla wszystkich dookoła, przewidywalna wysokość stóp procentowych, brak wojny z UE
@OscarGoldman też miałem takie podejście, jedni i drudzy koloryzują, nastawiają na siebie a w rzeczywistości nie jest tak źle. Ale kiedyś włączyłem TVP info i uwierzyłem, że PiS leci po bandzie, w życiu nie słyszałem tak stronniczego podejścia teoretycznie niezależnych mediów i chociażby dla faktu wyczyszczenia tego powinni chociaż chwilę być przy władzy
@kaaban młody, widzę, że wtedy to jeszcze do szkoły chodziłeś. Za PO jak był kryzys to jedyne o co dbali to o swoje, żadnej pomocy. Wtedy był największy exodus Polaków za granicę, większość moich znajomych pouciekała. Szczyt wolności finansowej to był wyjazd do Niemiec na szparagi. A jeśli już jakąkolwiek pomoc wprowadzali to była ona tak skomplikowana że człowiekowi się odechciewało o nią prosić. Gdyby na PO trafił covid to dzisiaj zamiast
@spacja_enter: gościu mam 33 lata i jak PO rządziło to normalnie pracowałem. Różnica była taka, że pracowałem na siebie i swoje wydatki zamiast na 500+, 800+, 12k na dziecko, bezpieczny kredyt 2% i resztę obecnych dopłat dla wszystkich