Wpis z mikrobloga

@cyberslayer: po prostu wyjedź bez filozofowania. Zamiast fantazjować o czyms zacznij to robić ¯\(ツ)/¯
Nigdy nie jest za późno. Nawet jeśli ci nie wyjdzie, bo wyjazd za granice to nie jest gwarant sukcesu to nie będziesz potem rozmyślac do konca zycia nad tym co by było gdyby i żałował nie spróbowania emigracji do końca swoich dni
  • Odpowiedz
@cyberslayer: mój przykład, skończyłem studia inżynierskie, emigrowałem sezonowo w każde wakacje przez 6 lat. Po studiach zauważyłem że praca w zawodzie nie jest tak dobrze płatna i też znowu przymierzam się na emigrację. Jeżeli zdrowie pozwola wiek beczkę tylko liczbą. Atakuj
  • Odpowiedz
@cyberslayer: akurat co do emigracji wiek nie ma tu nic do rzeczy. Liczą się chęci i zimna głowa albo szybkie raczki jak trzeba coś #!$%@? hansowi z firmy
  • Odpowiedz
@cyberslayer: jak to mój tata mawiał 35 to granica wyjazdu jak chce sie czlowiek urządzić.
Oczywiście że warto wyjechać, tyle że trzymaj się z dala od Polaków by szybko nauczyć się obcego języka.
No i musisz polepszac z czasem swoje kwalifikacje.
Nie licząc informatyków, pi razy drzwi w 90% przypadków bedzie ci lepiej za granicą niz w Polsce jak chodzi o zarobki i standard życia.
  • Odpowiedz
@cyberslayer mam żonę i dzieci, dobra prace w dobrym zawodzie, a i tak jedno słowo i trochę popchnięcia i bym #!$%@? z tego #!$%@?. Nie chce, żeby dzieci spłacały kredyty, które obecnie bierze państwo na przewalanie, żałuję, że nie wyjechaliśmy przed pojawieniem się pierwszego z dzieci. Wyjeżdżaj za granicę i nie zadawaj głupich pytań.
  • Odpowiedz
@cyberslayer Stary. Moją kumpelą na zbiorach była 45-50 letnia kobieta, Teresa. Zbieraliśmy w podobnym tempie i szliśmy bardzo często na przeciwko siebie. Serio!!! Swords, Irlandia rok 2015 "Keelings"

Nigdy nie jest za późno żeby walczyć o siebie!
  • Odpowiedz
@Cygan_Wojtus Chłopie jak bym siebie słuchał. Mnie bardziej rozpieprza podła jakość kartonu z którego zrobiono ten kraj. Niestety, gdy kończy się dobra pogoda l, to albo Polska jest silnym i niezależnym bytem, albo jej nie ma w ogóle. A dobra pogoda się właśnie skończyła.
  • Odpowiedz