Wpis z mikrobloga

@Aeterna:

Może jakieś #suplementy polecacie? Kupiłem kurację Dermedic za stówę i dupa. Coś polecacie? Ktoś mi mówił że niby Skrzypocare multi


Żadne suplementy ci nie pomogą. Jeśli chcesz utrzymać to co masz to szybko idź do dermatologa po finasteryd. To jest jedyne skuteczne lekarstwo na męskie łysienie. Czas gra na twoją niekorzyść bo lek zaczyna działać dopiero po paru miesiącach. wybór należy do ciebie.
  • Odpowiedz
@Aeterna po prostu mam beke bo jeszcze nie jesteś świadomy ze to wszystko na nic xd to samo robilem, pryskania, jakies magiczne tablitki a dziś jestem lysy jak Lenin. jak masz początki łysienia to tylko finasteryd MOZE ewentualnie zatrzymać ale to różnie jest
  • Odpowiedz
  • 1
@cr6d: ogólnie w rodzinie nie miałem nikogo łysego. Nawet zakola zaczęły się im wszystkim pojawiać później. Dlatego myślę że może coś typowo ze mną. Nie wiem stres, coś z jakimś hormonem. Włosy mi jako tako nie wypadają, tylko te zakola (,)
  • Odpowiedz
@Aeterna u mnie ojciec gesta czupryna jego ojciec byl "lysawy" na 70 a ja na 18 zacząłem lysiec a na 24 juz byla tragedia na calej górze. dwa lata później juz nie zostalo prawie nic z włosów, tylko te na bokach i to dokładnie jak u starych dziadkow i to w tak młodym wieku. gole na glace elektryczna co 2 dni i jest git
  • Odpowiedz