Wpis z mikrobloga

@Lolek1011: Swoją drogą co za żałosne porównaniu Luizy XD jakby moje dziecko nie zostało zaproszone na zakończenie roku z takich powodów jakich nie został zaproszony Roch to na pewno chciałbym sprawdzić czy wyciągnęło jakąś lekcję z tego z jakich powodów zostało odrzucone przez grupę. Iglesias patrząc po swoich wysrywach w wywiadach na pewno tego nie zrobił więc po co zapraszać taką kanalię na imprezę i psuć atmosferę
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Nie wiem, ale dla mnie to też jest sytuacja dziwna. Jeżeli organizowała to produkcja, to nie widzę powodu, żeby nie zapraszać Srocha. Chyba że złamał regulamin, warunki kontraktu? Ja bym obstawiała, że dostał zaproszenie, ale nie chciał się konfrontować z ludźmi, którzy w większości go nie cierpią. Jego kruche ego by tego nie zniosło.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: A co ma do rzeczy zakończenie roku szkolnego dziecka, a finał programu rozrywkowego? Trochę nie trafione porównanie. A z zaproszeniem trochę się zgodzę, bo kultura wymaga zaprosić wszystkich, nawet jak ta osoba nie zachowywała się w porządku. Brakiem zaproszenia zniżyli się do jego poziomu. Kto w ogóle organizował ta imprezę?
  • Odpowiedz
@Amber_Waves: to spotkanie na finał chyba organizowała Grycanka i mówiła że nie chciała aby ktoś się czuł niekomfortowo w jego obecności. Coś w tym stylu. Nie dziwię się że nie został zaproszony. Nie pogratulował zwycięstwa, zranił jej przyjaciółkę Soka i potraktował jak gowno, pomijając jego wyczyny wobec innych uczestników a do tego brak jakichkolwiek refleksji. Dla mnie to człowiek bez honoru i zapatrzony w siebie narcyz z osrana dupa
  • Odpowiedz
@Lolek1011: może tym drugim niezaproszonym jest Łoniak Dżunior.
A jeżeli chodzi o Luizę to większych bzdur dawno nie czytałem, dziewczyna nie ma pojęcia o rodzicielstwie, poza tym nie została źle potraktowana przez grupę, chociaż zasługiwała ¯⁠\⁠⁠(⁠ ͠°⁠ ͟ʖ⁠ ⁠°͠⁠ ⁠)⁠⁠/⁠¯
  • Odpowiedz
@Lolek1011: a Krzysiur był? Może to o to chodziło? W sumie też nie chciałbym zapraszać osoby, która tak traktowała ludzi. Po finale bez kamer inny człowiek…skoro Jacek i Grycana to organizowali to mogli zaprosić kogo chcieli. Jaca na ista wstawił tłumaczenie.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: śmieszne, akurat Luize lubię po edycji allstars i w trakcie emisji hp7 tak sobie z grycanka słodzily na ig a dziś już nawet się nie obserwują XD jaki ten świat influ jest toxic to się w głowie nie mieści ()
  • Odpowiedz
@Lolek1011: ale sroch nie jest dzieckiem w szkole, tylko dorosłym człowiekiem który świadomie podejmuje decyzje XD lui i sroch są pewnie po jednych pieniądzach
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Dzieci są dziećmi, ich osobowość się kształtuje i mają prawo do nierozumienia dobra i zła. Roch jest dorosłym facetem i odpowiada za własne czyny, więc powinien mieć świadomość, że za czynienie zła można oberwać rykoszetem.
Ciekawa jestem, co im zrobił Szymon, że nie został zaproszony.
  • Odpowiedz
@Lolek1011 druga osoba była Wioha. Przed chwilą natknęłam się na live Kori i Jacka. Powiedziała, że Wiktoria nagrywała storki, że Kori jest fałszywa, a Jacek miał w tym czasie z nią słabszy kontakt więc nie protestował.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: Nie orientuję się w tym programie, ale czy jak ktoś se #!$%@? robi prywatną imprezę to nie może zaprosić kogo chce? Rozumiem, że nie można imprezować w fajnej atmosferze tylko z grzeczności trzeba zaprosić jakaś Karyne bo też akurat była w tym programie xD
  • Odpowiedz
  • 3
@Wojko Luiza to ziomalka Rocha, każde zdjęcie mu lajkuje, kiedyś wrzucała z nim fotkę. Może ja też zmanipulowal kto wie, ale moim zdaniem nie powinna się odzywać, kompletnie nie jej sprawa
  • Odpowiedz