Wpis z mikrobloga

2 lata jak z bicza strzelil zlecialo. W 2021 zawolalem chlopow zeby naprawili grzejnik. Przyjechali, kazali biurko odsunac zeby moc dostac sie do grzejnika i naprawili termostat. Minely 2 lata a ja dalej biurko mam odsuniete, mimo ze codziennie go uzywam. Czy mozna byc wiekszym leniem? kto mnie pobije?
#przegryw #prokrastynacja
  • 21
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: Jak mieszkałem z rodzicami to w pokoju miałem zegarek elektroniczny na biurku taki. Raz będąc w 6 klasie, odłączyłem go zamiast lampki przez przypadek i potem nie chciało mi się schylić, podłączyć go i ustawić na poprawną godzinę przez 6 lat, a zajęłoby to max minutę. Wiele razy jak gdzieś się spieszyłem, musiałem biec do kuchni sprawdzić godzinę, ale i tak nigdy nic z tym nie zrobiłem.
  • Odpowiedz
@LeVr @ChlopoRobotnik2137: @serio_serio Nie rozumiem takich ludzi jak wy. Ja jestem takim masakrycznym pedantem, że jak coś krzywo o 3mm stoi to muszę poprawić bo inaczej spać bym nie mógł. Meble i sprzęty elektroniczne to z miarką i poziomicą ustawiałem. U mnie musi być wszystko jak w zegarku.
  • Odpowiedz
  • 2
@ChlopoRobotnik2137 jak się w 2008 przeprowadziłem do nowego mieszkania ze starymi to oni mieli taką szafę z materiału dopóki normalnej nie kupią. Jak kupili to kazali mi wynieść materiałową na strych.
Nie chciało mi się tego dnia to ja wstawiłem do swojego pokoju na chwilę.
W 2015 wyniósł ją mój ojciec jak się wyprowadzałem z domu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137 3 lata temu urwały mi się 2 sznurki od suszarki na ubrania, takiej wiszącej nad wanna. Za każdym razem muszę wieszać połowę prania na jakichś wieszakach itp i mnie to strasznie wkurza, ale tylko podczas wieszania więc mi się nie chce naprawić. Zmywarka mi się zepsuła i nie mam weny zamówić nowej. Myszka mi się zepsuła od kompa bezprzewodowa i jak wcześniej pracowałem na 2 monitorach tak teraz siedzę z laptopem
  • Odpowiedz