Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: to jest takie kokietowania i to stare jak świat, niby pies ważniejszy i lepszy od chłopa hihihi co nie siostry, te chłopy to do niczego, beznadziejni sa i w ogóle
a wszystkie te damulki bez mężczyzn i bez seksu, szczucia ciałem i prowokowania samców nie mają celu w życiu i chodzą jak dzieci we mgle doskonale to wiedząc, stąd to kokietowanie
znamy to i tajemnica poliszynela
  • Odpowiedz
dlaczego miałbym zmieniać nawyki czy sposób traktowania/ zachowania pod jej widzimisię?


@zbigniew23: szkoda tlumaczyc wykopkowi, ze partner - maz, zona - to jest wiecej niz pies. Czlowiek stoi wyzej w hierarchii od zwierzat. Tylko w zlewaczonych umyslach ludzi, jest na odwrot.
  • Odpowiedz
  • 10
@WielkiNos sorry, ale jak kiedyś na wykopie gość się żalił, że dziewczyna nie lubi jego psa, wykopki pisały żeby ją rzucić i pies ważniejszy. Teraz odwrotnasytuacja i... kobieta dalej jest tą złą xD
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic no szkoda bo kręcisz, nie była tutaj mowa o żonie czy mężu, tylko o zwykłym początku jakieś relacji chlopak/dziewczyna. Jeśli kobieta miała by inne poglady na temat podejścia do zwierząt czy też mojego psa to raczej moja żona buly nie została.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Jak można w ogóle z psem spać xD Przecież on chodzi po obsranych, oszczanych, brudnych, zarzyganych chodnikach i przenosi ten syf do łóżka... A potem skąd te problemy z cerą, stany zapalne czy biegunki xD
  • Odpowiedz
no szkoda bo kręcisz, nie była tutaj mowa o żonie czy mężu, tylko o zwykłym początku jakieś relacji chlopak/dziewczyna.


@zbigniew23: w obecnych czasach do malzenstwa moze nie dojsc i moze relacja pozostac jako chlopak/dziewczyna
I tak red flag jak dla ciebie pies/zwierze stoi wyzej w hierarchi niz osoba, z ktora wiaza cie uczucia wyzsze.
  • Odpowiedz
  • 4
Nasza kultura wymusza u kobiet nienawiść do mężczyzn, więc kobiety szukają kompana w psach... .


@BombaskaEskadraLotnicza a to nie od braku dzieci? Bo dla mnie to te psy i koty jakby dzieci zastępowały zwłaszcza, że to idzie zwykle w parze z ogromną niechęcią do dzieci i agresywnym obrażaniem ich. Facetów na rzecz psów sobie tak nie odpuszczają, jak @FrasierCrane pisze.



dla mnie redflag to jest gdy ktoś nie lubi psów. Ale na
  • Odpowiedz