Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie do ogarniętych w związki i randki. Mam koleżankę poznaną w robocie (takiej z której chce się zwolnić i mi nie zależy), znamy się już ponad 2 lata i od czasu do czasu rozmawiamy. Chodzi o to że wysłałem jej zaproszenie na FB jakiś rok temu, to przez cały rok wisiało w oczekiwaniu, później ponowiłem na początku września i dalej pewnie otrzymała ale nie przyjęła. Myślę sobie #!$%@? tam. Sprawa jest dziwna bo od ponad roku sama do mnie zarywa na wszelki możliwy sposób, nawet ostatni tydzień, wczoraj i w czwartek było jeszcze lepiej. I tutaj mam pytanie, nie mając nic do stracenia zrobiłem znowu to samo czyli wysłałem zapro i oczywiście nic. Czy jest sens aby napisać do niej na messenger (ewentualnie instagram bo też mam), czy w ogóle otrzyma wiadomość i badać sytuację dalej? Czy czekać i próbować na żywo? Problem taki że zazwyczaj nie ma jak dłużej pogadać a tym bardziej wymienić się kontaktami.


Co o tym myślicie?


#zwiazki #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 40
@choochoomotherfucker nie mam wymagań tylko zawsze nie chciało mi się spotykać poza tym przez około trzy lata to nawet nie miałem możliwości aby kogoś poznać. Swoją drogą będąc szczerym to trafiłem jeszcze cztery inne ale podobne przypadki w przeszłości i też taka znajomość trwała bardzo długo. Jedna się wstydziła a zaglądała jak na nie widzę i tak w kółko po dwóch latach kogoś znalazła, inna do dzisiaj od dwóch lat to samo
@kosmita weź pod uwagę że nie każda chce skakać po bolcach (za dużo wykopa) poza tym w tym pewnym wieku to ma 21 lat i mieszka z rodzicami ( ͡º ͜ʖ͡º)ja trochę więcej i oboje mieszkamy w tym samym mieście w UK z tym że ona 11 lat a ja 7. I przeczytaj mój poprzedni komentarz.
@FeyNiX: skoro idzie jak idzie, skończ z czajeniem i cała naprzód. Co cię interesuje FB, statusy związków itd. Jak jest iskra to rozdmuchaj na ognisko. Wykopki śmieją się, że "pewność siebie" nie działa, ale miej to gdzieś. Działa.

Ja nie twierdzę że "wszystkie są takie". Ale jak zaczniesz szukać sensownej, uczciwej, niezmanierowanej dziewczyny z niskim przebiegiem to gwarantuję że będzie trudno. Takie czasy.

Weź też pod uwagę swoją świadomość siebie i
@kosmita właśnie o tym myślałem zwłaszcza że UK to takie (gówniane) państwo gdzie panuje duża depresja wśród ludzi zwłaszcza przyjezdnych którzy siedzą wiele lat gdzie znany jest problem kogoś poznać. Zazwyczaj lokalne imprezy zostają a najczęściej roboty w tym fabryki, znam całą masę związków gdzie ludzie w ten sposób się poznali. W robocie jest na tyle problem że są dni że mam problem wydusić z siebie jakiekolwiek słowo a tym bardziej romansować
@kosmita ciężko jest cytować z mobilnej wersji wykopa więc w ten sposób. Prostip ode mnie i znajomych, szukać młodszych. Te starsze zazwyczaj mają ból dupy bo wypadają z rynku i gadają że lepiej brać dojrzałe ale właśnie te młodsze są lepsze. Zależy w jakim środowisku się wychowywały ale na moim przykładzie te co znam mieszkają na emigracji połowę życia także poznały od podstaw całą tą #!$%@? więc większą szansę że trafi się
Pobierz FeyNiX - @kosmita ciężko jest cytować z mobilnej wersji wykopa więc w ten sposób. Pro...
źródło: Zdjęcie z biblioteki
@kosmita z numerem będzie prościej bo ma gówno telefon do Apple tak jak ja, a z iOS 17 Apple wynalazł na nowo IRDĘ i fajnie można wymienić się numerami. Co do komunikatora to i tak napiszę, może nie odpisze ale chociaż zobaczy. Zastosuje tekst innej znajomej która kiedyś do mnie zagadała. Jest też opcja że jak nie wypali to mogę wyjść z tego burdla ewentualnie ustawić robotę tak że będąc w tym
@TakiTaki o nic, normalne zagrywki tylko stulejarskie. 10 lat temu pewnie sam tak bym się zachowywał. Generalnie to spróbuję zagadać na żywo ale pewnie znowu będzie problem bo czasami jest tak że widzę ją codziennie przez kilka godzin a czasami 2-3 dni zaledwie kilka sekund. Te pisanie to faktycznie kiepskie bo może wrzucić do spamu/inne
@r3pr3z3nt gdyby to był jedyny przypadek to tak pomyślałbym ale już spotkałem się z podobną sytuacją w przeszłości a było inaczej.

@TakiTaki czas pokaże, nie będę nic pisał ale spróbuję zdziałać coś w tygodniu, nikłe szanse ale zawsze coś. Jak nie ta to mam jeszcze inne ( )
od ponad roku sama do mnie zarywa


@FeyNiX: Skasuj te bejty. Gdybyś wyglądał tak, że by do ciebie kobiety zarywały, to nie miałbyś problemu z ogarnięciem kontaktu z nimi. xD
@chrissee panie, żyjesz w błędzie. Zdajesz sobie w ogóle sprawę że nie każdy ma parcie na związki? U mnie zawsze był problem z samymi spotkaniami bo nie było gdzie ani też zbytnio mi się nie chciało
nie każdy ma parcie na związki


@FeyNiX: Jak nie masz parcia na związki, to po co pytasz na portalu ze śmiesznymi obrazkami, czy typiara na ciebie leci, czy ci się tylko wydaje? Olej i żyj tak, jak żyłeś.