Wpis z mikrobloga

@Maxior99: nie mam pojęcia, ale jak masz golda i możesz do większego miasta iść i masz jeszcze boosta to niemożliwe że masz trzy matche chyba ze masz poparzenie trzeciego stopnia twarzy
może mam , a jak to sprawdzić?


@Maxior99: Jak widzisz kolejny raz w swipe osoby, ktore juz przesuwales, jak pary ci nie odpisuja i jak masz bardzo malo par + polubien albo w ogole w porownaniu do poczatku
@Maxior99: platinum działa w ten sposób, że kupisz, będziesz mieć poczatkowo zalew matchy, które wraz z upływem subskrypcji będą spadać, a po wygaśnięciu subskrypcji pary będą wpadać jeszcze rzadziej niż do tej pory. Liczą chyba na to, że jak raz kupiłeś platinum to i kupisz kolejny raz.
@Maxior99: to idk, nie mecz sie ogolnie tak z tym tinderem. apki randkowe, ludzi czesto niestety niszcza i uzalezniaja. zamiast skupiac sie na sobie, stawac sie coraz lepszym z kazdym dniem, to taki miras tam tylko siedzi i sie zastanawia, co jest z nim nie tak, ze nie ma zadnych par, dostaje pi3rdolca, robi mu sie smutno itd. a widac po tobie, ze tryhardujesz tam. moze byc tez tak, ze po
@Maxior99: Jak ci nie idzie w Polsce to może czas rozważyć inne alternatywy? Ja się powoli psychicznie nastawiam właśnie żeby pojechać do Tajlandii i tam sobie szukać, bo ilość lajków w porównaniu do Polski jest x10 większa, a bez lajków nie ma szans na randkę i poznanie kogoś.