Wpis z mikrobloga

  • 6
Opuszczona wieś Ławy w środku Kampinosu, istniejąca pośród torfowisk do ostatnich dekad XX wieku. Jeszcze w latach 70. XX w. liczyła ponad 40 gospodarstw. Ostatecznie ziemię wykupił KPN i mieszkańcy się wyprowadzili. Raz do roku w czerwcu przyjeżdżają na miejsce powspominać stare czasy
SnikerS89 - Opuszczona wieś Ławy w środku Kampinosu, istniejąca pośród torfowisk do o...

źródło: z8

Pobierz
  • Odpowiedz
@SnikerS89: czy dużo jest w lesie tych chamskich strzyzykow sarnich? To takie gówno co wygląda trochę jak latający kleszcz, czepia się ubrań i ciężko go zdjąć, a żeby go zabić trzeba mocno rozgnieść? Ja nie jestem taka aktywna (szacuneczek dla Ciebie :D) ale jak rok temu się wybraliśmy na jesień właśnie w te okolice to cali byliśmy w tym robactwie, a taka ładna jesień że bym się wybrała ponownie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sinsenn: Tak ze 2-3 tygodnie temu było ich pełno, to stałem na przerwie w lesie i non stop je ubijałem :P Często też do domu przynosiłem gdzieś w ubraniach. Ale na tej trasie już spokój, może kilka maks się przewinęło przez cały dzień
  • Odpowiedz