Wpis z mikrobloga

trochę Cię poniosło,


@HrabiaZet: no właśnie nie poniosło. Ponosi to tych którzy leją swoją kobietę za to że uśmiechnęła się do obcego faceta a oni nie chcą być z "coorvą".
no właśnie nie poniosło. Ponosi to tych którzy leją swoją kobietę za to że uśmiechnęła się do obcego faceta a oni nie chcą być z "coorvą".


@aarahon: A kto mówi o jakichś patologicznych zachowniach. Po prostu nikt normalny nie chce być z dziewczyną "należącą do ulicy". Ale nikt nikomu nie zabrania.To tyle.
co to w ogóle za pomysł żeby dziewczyna należała do kogoś lub czegoś ¯\(ツ)/¯


@aarahon: Widzę, że nie rozumiesz prostych rzeczy. Nikt nie chce jakiejś karynki cco świeci wszystkim co ma każdemu kto wpadnie na drinka. Niech sobie szuka jakiegoś patusa, im to nie przeszkadza - albo zmieni miasto jak tu już sobie reputację zyebała.Ja ze znajomymi takie omijamy bo nie warto.
Nikt nie chce jakiejś karynki cco świeci wszystkim co ma każdemu kto wpadnie na drinka


@HrabiaZet: więc napisałem - potrzebne źródło że tańczy naga. Skoro tak twierdzisz to pewnie wiesz. Przecież nie piszesz głupot wyssanych z palca, prawda?
więc napisałem - potrzebne źródło że tańczy naga. Skoro tak twierdzisz to pewnie wiesz. Przecież nie piszesz głupot wyssanych z palca, prawda?


@aarahon: Ty bez kitu nie rozumiesz...pisałem ogólnie i nie interesuje mnie ona osobiście...ani czy ktoś "tańczy nago" czy w bieliźnie, poziom ten sam - niziny społeczne które należy omijać.
@HrabiaZet: a ogólnie piszesz, wypracowałeś ogólne postrzeganie świata. A ogólnie powiedz - uprawiałeś seks pozamałżeński? Masz lub zamierzasz wziąć ślub kościelny?
a ogólnie piszesz, wypracowałeś ogólne postrzeganie świata


@aarahon: Co Ty bredzisz, pisałem o karynach z najniższego stopnia drabiny społecznej.

A ogólnie powiedz - uprawiałeś seks pozamałżeński?


@aarahon: Nie jestem i nie będę w związku małżeńskim więc głupie pytanie. Seks to normalna sprawa jeśli są w tym jakieś głębsze uczucia, jeśli ktoś to traktuje jako sport to niczym nie różni się od małpy z dżungli.

Masz lub zamierzasz wziąć ślub kościelny?
o tych co siedzą w więzieniu? Czemu odchodzisz od tematu wpisu?


@aarahon: weź się lecz i najlepiej znajdź sobie dziewczynę z Roksy, codziennie będziesz ją czule cmokał w czółko (bo przecież przeszłość się nie liczy) to Ci przejdzie ale pamiętaj aby najsamwpierw ucałować dłoń i wręczyć bukiet kwiatów. xD