Wpis z mikrobloga

@hanksters bo akurat te małe ryski na ścianach kosztują więcej niż kaucja, ale pan landlord o dobrym sercu już tą różnicę wyłoży z własnej kieszeni i już nie będzie ścigał najemcy.
  • Odpowiedz
@Metylo mój ulubiony kanał Przygody Szurów i oszustów. Dobrych gagatków tam zapraszają, a temu z miniaturki to już się odkleiło fest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ElMatadore @Metylo adrian to bananowy maminsynek z kapitalem od starych, z gigantycznym parciem na szklo. "Zobacz mam pieniadze jestem wyjatkowy, przedsiebiarcy sa cudowni i ciagna ten kraj, im zawdzieczamy wszystko, hehe luzik integracja wiedza szkolenia rozwoj inwestycje dubaj i krecenie lodow nieruchomosci mercedesy" I takie #!$%@? w ramach usprawiedliwienia samego siebie - ze ooo nie, to nie hajs od starego a ciezka praca doszedlem do wszystkiego xDDD
  • Odpowiedz
@kfjatooshek: prawda z tym parciem na szkło. Oglądałem ich kiedyś jak mieli może z 20-30k subów i mieli fajne filmy, ale potem zaczęli zapraszać Mentzenów, Midelów, Traderów czy Philów Koniecznych bo robią zasięgi i od tego czasu unikam
  • Odpowiedz