Wpis z mikrobloga

@Rabusek: @Darth_Gohan Nie wiem jak w IT. W finansach za dobrą księgowa albo anala finansowego płaci się teraz jak za prezydenta. U mnie w firmie wisi kilka ofert i spływa trochę cv ale albo studenci albo ludzie o żenującym poziomie np. Z angielskim znacznie poniżej b2. A płacimy te 15k brutto dla osób z 3-5 letnim expem. To nie są może kokosy ale jako taka pensja, jeszcze 2 lata temu nie
@szklarskaporeba: ja miałem robotę którą uzgadnialiśmy że będzie tylko praca zdalna. Po pół roku zmienił się kierownik i wpadł na świetny pomysł żeby wracać do biura, 100% stacjonarnie w firmie. Porozmawiałem z nim, bo chciałem zdalnie pracować dla małego pieska, żeby go wychować. To w mordę dostałem odpowiedź "to przychodz z psem do biura". Następnego dnia już miałem L4 i tak ciągnąłem 6 miesięcy. Po miesiącu dzwonił do mnie kierownik że
No i w sumie szanuję, rzuca swoje warunki a to czy mu się uda czy nie uda to inna kwestia. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana na HO ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Krs90: chyba chodzi o to, że zrobił to w idiotyczny sposób. Teraz w zasadzie manager jeśli pójdzie mu na rękę to postawi się w niekorzystnym świetle względem innych ludzi w zespole. Więc nawet jakby