Wpis z mikrobloga

Wykop zasrany jakimiś pseudoartykulami o cpk jako wspaniała inwestycja.
Tak jak Ostrołęka, która miała zarabiać i podnieść Polske z kolan, a upadła na swój głupi pisowski ryj.
Pisiory my wiemy, że już pokupowaliscie sobie działeczki na tym terenie i przewaliliscie astronomiczne pieniądze podatników na to gówno, a lista was nienazartych nierobów dalej ciągle rośnie. Nie zesrajcie się z tym promowaniem cpk i pogódźcie się, że wasze katastroficzne rządy dla kraju się skończyły i nie będzie dojenia Polski, jak mówił andrzejek : Dojną ojczyznę racz nam wrócić Panie.
#bekazpisu #wybory #polityka
  • 85
Właściwie to należałoby sobie zadać pytanie - dlaczego to miałoby się nie udać?


@waro: bo za projekt odpowiadają pisowcy. Pozdrawiam cieplutko :)


@a4z4a4: xD

I to jest właśnie główna i jedyna odpowiedź dlatego CPK ma szansę zostać uwalone. Zwykła ludzka głupota.
@Noami: od 15 lat jestem w branży i bardzo dobrze wiem co się dzieje wewnątrz. I zdania nt. CPK nie mam odosobnionego, większość ludzi zawodowo związanych z lotnictwem zna realia tego problemu. Warszawie wystarczy Okęcie i lepsze skomunikowanie Modlina. Fakty są takie, że:
- od lat celowo zaniedbuje się lotniska regionalne (nawet Modlin)
- CPK to maszynka do wykarmienia partyjnych ryjów, co zaczęło się już na etapie wykupu gruntów
- Okęcie
I to jest właśnie główna i jedyna odpowiedź dlatego CPK ma szansę zostać uwalone. Zwykła ludzka głupota.


@waro: jak wiadomo pisowcy to geniusze i w swoich karierach przeprowadzili dziesiątki projektów o podobnej skali. Trzeba im tylko zaufać, na pewno się uda :) Nie wiem jak można być aż tak naiwnym, i nie zdawać sobie sprawy z tego, że sam pomysł i idea nie wystarczy i równie ważne jest kto tę ideę
Warszawie wystarczy Okęcie i lepsze skomunikowanie Modlina


@lhotse89: CPK to nie jest projekt tylko dla Warszawy, ja wiem ze ciężko sobie zdać sprawę z czegoś tak niesamowitego jak "nie wszystko w tym kraju buduję się dla Warszawy", no ale jednak tak jest
@lhotse89: CPK to nie jest projekt tylko dla Warszawy, ja wiem ze ciężko sobie zdać sprawę z czegoś tak niesamowitego jak "nie wszystko w tym kraju buduję się dla Warszawy", no ale jednak tak jest


@justkilling: ale czemu odnosisz się do moich słów wybiórczo, bo wygodniej? Napisałem, że porty regionalne są zaniedbywane aby uzasadnić budowę CPK.

Serio stwierdzenie "nie wszystko w tym kraju buduje się do Warszawy" ma w jakikolwiek
@luckylukk: a potrafisz wymienić jakiekolwiek obiektywne argumenty? Bo takimi to można uzasadnić cokolwiek, ja twierdzę że budowa hiperdworca autobusowego w Gliwicach pozwoli nam zarabiać grube siano na transporcie, łatwiej podróżować międzynarodowo i napędzi gospodarkę. To kiedy budujemy? xD

Takie same debilne argumenty i "analizy"' padały przy rozbudowie lotniska w Radomiu: "przecież jak zbudujemy to na pewno linie lotnicze się rzucą z setkami lotów" - i jak, rzuciły się? No nie pykło,
@OsamaPepe już to widzę jak PiSowcy z Podkarpacia chętnie jadą pociągiem do CPK, żeby z tamtąd polecieli do Londynu/Rzymu czy innej europejskiej stolicy.
Cpk zliwkiwuje, albo ograniczy loty z mniejszych lotnisk w Polsce. Wtedy były płacz że lokalne lotniska zamykają. Napewno poprawilo by to sytuację gospodarczą na Podkarpaciu.