Wpis z mikrobloga

No i #!$%@? bardzo dobrze, paszoł w #!$%@? z tym szurskim tworem, który takimi świrami jak Korwiny, Brauny czy inne pokemony ośmieszają libertarianskie idee i łącza ja z byciem albo kacapską szmatą jak w przypadku brauna i korwina, albo posiadaniem poglądów społecznych z XIV wieku, jak w przypadku… brauna i korwina xD

Słychać wycie? Znakomicie ( ͡ ͜ʖ ͡) #wybory #konfederacja #libertarianizm #polityka
  • 17
Sami się promują jaki jedyna wolnościowa partia, a tymczasem z wolnoscia maja tyle wspólnego co przeciętny konfederata z rozumem i godnością człowieka xD


@Zoriuszka: @Reretos: wolnościowa, nie oznacza liberalna.

Ile mam to powtarzać, wolnościowiec stawia na tym samym poziomie wolność i odpowiedzialność.

Liberał/tarian i inni reptalianie wolność uważają za coś odrębnego od odpowiedzialności.

To, że nie dociera do was, że liberalizm jest odrębnym systemem moralnym, nie oznacza, że tak nie
posiadaniem poglądów społecznych z XIV wieku, jak w przypadku… brauna


@Zoriuszka: mój ulubiony polityk, mówi "widziałem taki baner z napisem Prawo i Sk*rwysyństwo" albo o wieszaniu niedzielskiego a idioci mówią o koalicji konfy z pisem xd
@Zoriuszka szurski twór?

masz na myśli lewicę która chciała odbierać niezaszczepionym ludziom DOBROWOLNĄ SZCZEPIONKĄ prawo do pracy i zamykać ich w domach?

to cię zmartwie xD

oni mają 30 mandatów bo Polacy lubią być trzymani twardą ręką przez czerwoną chołotę
@Programista500plus: Pewnie chodzi o tą popularną aboracje, którą aktualnie każda kobieta w Polsce chce zrobić (nawet te, które już nie są w wieku rozrodczym). Część moich znajomych też coś pieprzyła, że konfederacja chcę zabrać prawa kobietą, a jak zapytałem wprost o co im konkretnie chodzi, to odpowiadali, że jakaś tam piątka mencena, czyli generalnie medialny bełkot. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qluch: a potem spróbuj wytłumaczyć człowiekowi nie znaznajomionemu z libertarianizmem jakie masz poglądy. Pewnie wspomnisz, że cenisz sobie wolność a on od razu skojarzy cię z nimi bo to przecież "jedyna wolnościowa partia" xD