Wpis z mikrobloga

@ojednopiwozadaleko: czaje jednak cudow bym sie nie spodziewal, lepiej moim zdaniem jakbys wprowadzil zdrowe nawyki zywieniowe zaczal trenowac i jesli to nie da efektu to wtedy probowac z jakimis suplami a najlepiej isc juz wtedy do lekarza ktory da dalsze wskazowki. teraz moze byc sytuacja ze przestales pic zaczales sie ruszac zaczniesz jesc tego supla i stwierdzisz ze to glownie dzieki niemu a w rzeczywistosci dzieki zmianie zycia
  • Odpowiedz
@koferdam_bezpieczenstwa: ja cudow nie oczekuje, jak ju mowilem ludzie polecaja i mowia ze dziala, nie wiem co wy tak sceptycznie do tego podchodzicie

@calinowski to jakies ziolo z indonezji i podobno dziala, lepiej tak naturalnie sprobowac niz odrazu trt

@koferdam_bezpieczenstwa powiedz cos wiecej po jakim czasie zauwazyles efekty? czujesz sie jak alpha male?XD co konkretnie poprawilo? mi najbardziej brakuje motywacji do dzialania,
  • Odpowiedz
@ojednopiwozadaleko brałem tongkat, tylko innej firmy. Nie mierzyłem testo, ale ogólnie czułem się lepiej. Oczywiście dodatkowo treningi i zdrowsza dieta. Imo miałem ciut więcej energii i ogólnie bardziej mi się chciało robić rzeczy. Huberman mówił o tym w podcascie.
  • Odpowiedz
@ojednopiwozadaleko: Suplementy diety to chyba największy scam w historii świata. Bardziej testosteron podbijesz jedząc cebulę (to fakt), a nie jakiś miks pseudoegzotycznych korzonków i pseudomagicznych grzybków (które nie są magiczne), z efektem placebo.

Jak wyżej: jak chcesz podbić testosteron to kupujesz ampułki i wbijasz w bezpośrednio w mięśnie, tylko że musisz rozumieć na czym polega cykl, odblok, albo walisz teścia już regularnie do końca swojego życia.
  • Odpowiedz