Wpis z mikrobloga

Co można zrobić pijakowi, który wchodzi na klatkę, gdzie chleje, pali fajki i śpi i nie chce wyjść tak, żeby było to dla niego na tyle nieprzyjemne żeby odechciało mu się wracać, a jednocześnie żeby nie domyślił się, że zrobił to ktoś z lokatorów? Myślałem na przykład o obsypaniu go mrówkami, żeby go pogryzły, ale mrówki te mogą potem wejść do mieszkań.
#alkoholizm #kiciochpyta
Drzamich - Co można zrobić pijakowi, który wchodzi na klatkę, gdzie chleje, pali fajk...

źródło: IMG-7481

Pobierz
  • 100
@MILIARDER_007 chlopie żeby tak uciąć to trzeba mieć talent xD gaz pieprzowy w klatce szybko zadziała i na osobę która go użyła. Psikasz i się menel kisi w tym gazie a ty jesteś piętro wyżej

Ciekawe co tutaj zacytujesz żeby ci pasowało xD
@Drzamich U mnie był taki jeden, któryj sypiał na klatce dosyć często, policja, albo straż miejska go zabierała, ale zawsze wracał dopóki moja różowa wyszla i tak na niego darła mordę, że chłop dla świętego spokoju poszedł i już nigdy nie wrócił.
Pili mi kiedyś tacy na klatce to psiarskie powiedzieli że w budynku mogą bez problemu


@mixererek: bo nie chciało się psom go wyprowadzać. oczywiście, że w budynku pić nie można. jak ty mogłeś w ogóle w ich brednie uwierzyć? :D SKARGĘ SIĘ WTEDY NA PSY SKŁADA I DOSTAJĄ NAGANĘ.
@MILIARDER_007: ło chłopie, ale żeś analizę #!$%@?ł, postaram się odpisać w jednym komentarzu. Po pierwsze menel !== bezdomny. To że jest zadbany nic nie zmienia. Na zdjęciu z policją ma inne ubrania bo to z innego dnia zdjęcie. Jak jesteś taki kozak, żeby się szarpać to zapraszam, zapłacę Ci nawet. Ja nie mam zamiaru się #!$%@?ć z jakimiś parchami, szczególnie wtedy kiedy wiedzą gdzie mieszkam. Do "obsługi" takich są właśnie służby.