Wpis z mikrobloga

Co można zrobić pijakowi, który wchodzi na klatkę, gdzie chleje, pali fajki i śpi i nie chce wyjść tak, żeby było to dla niego na tyle nieprzyjemne żeby odechciało mu się wracać, a jednocześnie żeby nie domyślił się, że zrobił to ktoś z lokatorów? Myślałem na przykład o obsypaniu go mrówkami, żeby go pogryzły, ale mrówki te mogą potem wejść do mieszkań.
#alkoholizm #kiciochpyta
Drzamich - Co można zrobić pijakowi, który wchodzi na klatkę, gdzie chleje, pali fajk...

źródło: IMG-7481

Pobierz
  • 100
@Drzamich: po mojemu to zdjęcie to zwykły fejk. kolega twój się podłożył. jest czysty i zadbany. Tyś menela na klatce nie widzioł chłopie. tam obok niego leżały by flaszki i słoik na siki plus siatka na kał. a głowy na pewno nie kładłby na schodach tylko położyłby się w kąt.
@Drzamich: widzę, że okna zakratowane macie, żeby nie było skoków samobójczych czasem. u mnie tylko te na najwyższym piętrze ma kraty a niżej już można skakać. od razu zaznaczę, że ląduje się na daszku klatki schodowej.
bagiety wyprowadzały go już wiele razy i zawsze wraca


@Drzamich: a czemu niby go zabierali do radiowozu? powinni po prostu przegonić i tyle. i w ogóle po co na takiego policję wzywać? nie macie facetów u siebie? wziąć takiego za fraki i nara a nie marnujecie czas służbom.
Myślałem na przykład o obsypaniu go mrówkami, żeby go pogryzły, ale mrówki te mogą potem wejść do mieszkań.


@Drzamich: a skąd byś niby te mrówki wziąć? i wiać, że zmyślasz. nie możesz po prostu dać mu spokój jeśli to naprawdę menel? hałasuje? przeszkadza ci w czymś?