Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie w tej całej aferze pedofilskiej wątek skkf
Bo po jjokerze to on był top1 minecrafta do którego każdy się przymilał
bo był włascicielem kwadratowej masakry czyli serwera tylko dla jupiterów
A z tego co pamietam to stuu był od zawsze takim beciakiem w internecie i nawet rezi go wyruchał
z organizowaniem meetupow mimo że się z nim potem trzymał (mam nagranie z 2014r jak przy jednym stole jedza)
A skkf i głownym bossem minecraftowym ,że tak powiem
Nie dość że admin kwadratowej masakry wiec miał duzo do gadania dla minecraftowych youtuberow to jeszcze był w mafii youtube
Poza tym ,że grał pierwsze skrzypce w tamtych latach w rządzeniu środowiskiem minecraftowych to miał skłoności do dziwnych rzeczy
Był kojarzony przedewszystkim z tego ,że mówił ,iż jest dendrofilem i nawet w minecraft ruchał drzewa
A teraz jeszcze wychodzą jakieś pierwsze tik toki ,że mali chłopcy byli przez niego uwodzeni i wykorzystywani
Co myślicie o wątku skkf'a w pandoragate? plus o jego kuzynie masterczułku ,który również bardzo blisko był boxdelem i stuu?
#famemma #pandoragate #polskiyoutube #drama #boxdel #konopsky #wardega
talarzon - Zastanawia mnie w tej całej aferze pedofilskiej wątek skkf
Bo po jjokerze ...
  • 2
  • Odpowiedz
@talarzon: też w pierwszej kolejności myślałem o JJ i tym jego nagłym zniknięciu. Zresztą o jego zniknięciu też jest kilka filmów nagrane, ostatnia wiadomosć przed jego zniknięciem z neta to, że jest chory czy coś takiego. I co dziwne zniknęly wszystkie wiadomości z jego kanału na YT, gdzie jak oglądałem o nim coś z rok temu to wszystkie wiadomości były. Dużo też pokazuje jaki to #!$%@? jak zaczął coś tam na
  • Odpowiedz